هدر موبایل
1390/02/10 16:46:57
سرویس صحن
حاشیه:

حاشیه/ تلاشت را دوچندان کن که امسال، جهاد ما جهاد اقتصادی ست

دلخوش در موافقت با پیشنهاد نمایندگان مبنی بر عقد قرارداد سازمان انرژی اتمی ایران با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی، با ادبیات شاعرانه همیشگی خود، این پیشنهاد را در راستای تحقق اهداف جهاد اقتصادی توصیف کرد.
حاشیه/ تلاشت را دوچندان کن که امسال، جهاد ما جهاد اقتصادی ست دلخوش در موافقت با پیشنهاد نمایندگان مبنی بر عقد قرارداد سازمان انرژی اتمی ایران با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی، با ادبیات شاعرانه همیشگی خود، این پیشنهاد را در راستای تحقق اهداف جهاد اقتصادی توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg حاشیه/,تلاشت,را,دوچندان,کن,که,امسال،,جهاد,ما,جهاد,اقتصادی,ست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "سیدکاظم دلخوش اباتری" در جلسه علنی بعدازظهر امروز مجلس - شنبه 10 اردیبهشت - عقد قرارداد سازمان انرژی اتمی ایران با دانشگاه ها را موجب توسعه فعالیت های تحقیقاتی و بومی سازی دانش اتمی کشور دانست و گفت: تصویب این پیشنهاد، اهداف جهاد اقتصادی را در بخش بومی سازی و خودکفایی احداث نیروگاه های هسته ای محقق خواهد کرد.

نماینده مردم صومعه سرا با تاکید بر ضرورت تلاش دوچندان در سال جهاد اقتصادی در همه بخش ها، این شعر را خطاب به نمایندگان قرائت کرد.

نه دیگر دوره بیسوای ست/ نه دیگر دوره بی اعتمادی ست

تلاشت را دوچندان کن که امسال/ جهاد ما جهاد اقتصادی ست

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet