ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/02/10 16:57:44
سرویس صحن
کاظم دلخوش اباتری:

پیشنهاد تخصیص اعتبار به بنیاد ملی نخبگان باید در یک ردیف بودجه تعریف شود

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس در باره پیشنهاد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در باره اختصاص ۲۵ میلیارد تومان به بنیاد ملی نخبگان گفت: پیشنهاد تخصیص اعتبار به بنیاد ملی نخبگان باید در یک ردیف بودجه تعریف شود.
پیشنهاد تخصیص اعتبار به بنیاد ملی نخبگان باید در یک ردیف بودجه تعریف شود نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس در باره پیشنهاد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در باره اختصاص 25 میلیارد تومان به بنیاد ملی نخبگان گفت: پیشنهاد تخصیص اعتبار به بنیاد ملی نخبگان باید در یک ردیف بودجه تعریف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1268.jpg پیشنهاد,تخصیص,اعتبار,به,بنیاد,ملی,نخبگان,باید,در,یک,ردیف,بودجه,تعریف,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) کاظم دلخوش اباتری، در جلسه علنی امروز (شنبه 10 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: پیشنهاد علی عباسپور تهرانی فرد مبنی بر اختصاص 25 میلیارد تومان به بنیاد ملی نخبگان از چند ردیف بودجه تعریف شده است که قابل طرح نیست.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این پیشنهاد در صورت رأی آوردن از محل بودجه مناطق محروم تأمین می شود که نباید این کار صورت گیرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به دلخوش گفت: خیر این پیشنهاد خلاف قانون برنامه است و نیاز به رأی دو سوم دارد، اما قابل طرح است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet