هدر موبایل
1390/02/10 18:01:40
سرویس صحن
ابوترابی فرد:

اجرای قانون تشکیل وزارت ورزش و جوانان الزامی است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ایجاد وزارت ورزش و جوانان از سوی دولت، گفت: این قانون مصوب مجلس است و اجرای آن الزامی است.
اجرای قانون تشکیل وزارت ورزش و جوانان الزامی است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ایجاد وزارت ورزش و جوانان از سوی دولت، گفت: این قانون مصوب مجلس است و اجرای آن الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/1059.jpg اجرای,قانون,تشکیل,وزارت,ورزش,و,جوانان,الزامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "محمدحسن ابوترابی فرد" که ریاست بخش پایانی جلسه علنی امروز عصر مجلس - شنبه 10 اردیبهش -  را برعهده داشت، در ادامه بررسی جزئیات بخش هزینه ای لایحه بودجه 90 نسبت به اظهارات فرهاد دلقپوش که در موافقت با پیشنهاد حذف اختصاص یک درصد به ورزش قهرمانی بود صحبت کرده بود، گفت: شما در ابتدای صحبت های خود از نام بردن از وزارت ورزش و جوانان غفلت کردید.

وی تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان قانون مصوب مجلس است و اجرای این قانون الزامی است.

نادر قاضی پور با استناد ماده 13 قانون برنامه پنجم توسعه، پیشنهاد حذف اختصاص یک درصد از سقف اعتبار مصوب هر یک از دستگاه های دولتی به ورزش قهرمانی را در مجلس مطرح کرد و فرهاد دلقپوش نیز در موافقت با این پیشنهاد صحبت کرد.

براساس ماده 13 قانون برنامه پنجم توسعه پرداخت هرگونه وجهی از محل بودجه کل کشور به هر شکلی به ورزش حرفه ای ممنوع است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet