هدر موبایل
1390/02/10 19:38:44
سرویس سیاسی
آقازاده دافساری:

کم‌توجهی برخی مسئولان به تذکرات رهبری موجب ناامیدی و دلسردی ملت شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع شهرداران و اعضای شورایعالی استان‌ها تاکید کرد: بی‌توجهی برخی مسئولان به آرمان‌های انقلاب اسلامی و تذکرات رهبری موجب دلسردی و ناامیدی ملت ایران شده است.
کم‌توجهی برخی مسئولان به تذکرات رهبری موجب ناامیدی و دلسردی ملت شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع شهرداران و اعضای شورایعالی استان‌ها تاکید کرد: بی‌توجهی برخی مسئولان به آرمان‌های انقلاب اسلامی و تذکرات رهبری موجب دلسردی و ناامیدی ملت ایران شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/519.jpg کم‌توجهی,برخی,مسئولان,به,تذکرات,رهبری,موجب,ناامیدی,و,دلسردی,ملت,شده,است Icana

"سید علی آقازاده دافساری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: همه مسئولان باید نسبت به تذکرات مقام معظم رهبری هوشیار بوده و این تذکرات را مود توجه خود قرار بدهند. 

نماینده مردم رشت در مجلس افزود: این که در روزهای اخیر موضوعاتی در کشور به وجود آمده و رهبر معظم انقلاب بدون اشاره مستقیم به اشخاص و افرادی خاص به همه مسئولان تذکر جدی در رابطه با پرهیز از اقدامات دشمن شادکن می‌دهد، نشان از تذکرات دلسوزانه ایشان است؛ تذکری که همه مسئولان در همه بخش‌ها باید مورد توجه قرار دهند. 

وی با اشاره به وضعیت خاص کشور و منطقه گفت: حالا که شرایط منطقه به نفع ایران در حال تغییر است و ملت‌های منطقه با الگو برداری از ایران و انقلاب اسلامی به دنبال سرنگونی حکومت‌های مستبد و دیکتاتوری هستند، غفلت و کم‌توجهی برخی مسئولان موجب ناامیدی و دلسردی ملت ایران خواهد شد. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید  کرد: با توجه به موضوعات پیش آمده طی هفته گذشته لازم است که همه مسئولان در راستای منافع ملی حرکت کرده و با خویشتن‌داری و پرهیز از قضاوت عجولانه در راستای برطرف شدن هر چه زودتر معضل پیش آمده حرکت کنند. 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز در دیدار رئیس و اعضای شورایعالی استان‌ها و شهرداران مراکز استان‌ها، شوراهای اسلامی شهر و روستا را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران و نهادی برخاسته از آراء و دیدگاه‌های مختلف و خواست مردم دانستند و با تأکید بر لزوم هماهنگی و انسجام و رقابت مثبت برای خدمت، خاطرنشان کردند: هرگونه اقدامی که موجب خوشحالی و جنجال دشمنان و ناراحتی دوستان شود، مذموم است و باید از آن پرهیز شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet