هدر موبایل
1390/02/11 11:09:57
سرویس صحن
مصباحی مقدم در تذکر آیین‌نامه‌ای:

پیشنهادهایی در صحن قابل طرح است که قبلا چاپ شده باشد

مصباحی مقدم در تذکر آیین‌نامه‌ای نسبت به پیشنهاد کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اعتراض کرد و گفت: پیشنهادهایی در صحن مجلس قابل طرح است که قبلا چاپ شده باشد و مصوب کمیسیون مربوطه باشد.
پیشنهادهایی در صحن قابل طرح است که قبلا چاپ شده باشد مصباحی مقدم در تذکر آیین‌نامه‌ای نسبت به پیشنهاد کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اعتراض کرد و گفت: پیشنهادهایی در صحن مجلس قابل طرح است که قبلا چاپ شده باشد و مصوب کمیسیون مربوطه باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/2193.jpg پیشنهادهایی,در,صحن,قابل,طرح,است,که,قبلا,چاپ,شده,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "غلامرضا مصباحی مقدم" در جلسه علنی امروز مجلس - یکشنبه 11 اردیبهشت - در تذکری آئین نامه ای گفت: پیشنهادهایی در صحن مجلس قابل طرح است که قبلا چاپ شده باشد و مصوب کمیسیون مربوطه باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر افزود: پیشنهاد کمیسیون بهداشت و درمان با آنچه در کمیسیون مصوب شده متفاوت است.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر مصباحی مقدم اظهار داشت: این پیشنهاد چاپ شده و اشکال آئین نامه ای ندارد، ضمنا این که مصوب کمیسیون نیز هست و این حق بهداشت و درمان است.

به دلیل اعتراض تعدادی از نمایندگان به این پیشنهاد و اصرار شهریاری و کمیسیون بهداشت بر این پیشنهاد علی لاریجانی این پیشنهاد را به کمیسیون تلفیق ارجاع داد و گفت: این پیشنهاد را مراعا می گذاریم تا راه حلی برای آن پیدا کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet