ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/02/16 12:09:20
سرویس اجتماعی
عباسپورتهرانی‌فرد:

مسکن و معیشت؛ مهم‌ترین مشکل فرهنگیان و استادان دانشگاه است

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، مسئله معیشت و مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و معلمان را مهمترین مشکل این قشر از جامعه عنوان کرد.
مسکن و معیشت؛ مهم‌ترین مشکل فرهنگیان و استادان دانشگاه است رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، مسئله معیشت و مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و معلمان را مهمترین مشکل این قشر از جامعه عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/987.jpg مسکن,و,معیشت؛,مهم‌ترین,مشکل,فرهنگیان,و,استادان,دانشگاه,است Icana

"علی عباسپورتهرانی‌فرد" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه مسائل معیشتی فرهنگیان و استادان دانشگاه باید تامین باشد، اظهار کرد: حداقل‌های این قشر از جامعه مانند حقوق و مسکن باید مشخص باشد تا در مقابل از آنها خواهان انجام مسئولیت باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس، افزود: ارتقای سطح علمی نیز باید در اولویت نخست آموزش و پرورش قرار بگیرد، در حالی که در حال حاضر مراکز تربیت معلم رها شده‌اند و امروز بحث شعارگونه دانشگاه فرهنگیان از سوی آقای حاجی‌بابایی مطرح شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: از یک سو آقای حاجی‌بابایی اظهار می‌کند که مباحث مربوط به آموزش معلمان ارتباطی به آموزش و پرورش ندارد و از سوی دیگر دولت حرف از دانشگاه فرهنگیان می‌زند؛ اما باید سیاست‌هایی مدنظر قرار بگیرد که منطبق با منطق باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet