هدر موبایل
1390/02/12 14:32:42
سرویس استان ها
عباسی از نشت هزاران لیتر بنزین از جایگاهی در رودسر خبر داد

طعم بنزین در آب‌های زیرزمینی رودسر

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از نشت بنزین از پمپ‌بنزینی در‌ رودسر به علت عدم رعایت مسائل ایمنی خبر داد و گفت: هزاران لیتر بنزین با آب‌های زیرزمینی ترکیب شده و محیط زیست را با خطر روبه‌رو کرده است.
طعم بنزین در آب‌های زیرزمینی رودسر نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از نشت بنزین از پمپ‌بنزینی در‌ رودسر به علت عدم رعایت مسائل ایمنی خبر داد و گفت: هزاران لیتر بنزین با آب‌های زیرزمینی ترکیب شده و محیط زیست را با خطر روبه‌رو کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/2863.jpg طعم,بنزین,در,آب‌های,زیرزمینی,رودسر Icana

"اسدالله عباسی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، گفت: در یکی از جایگاه‌های پمپ‌بنزین در رودسر هزاران لیتر بنزین نشت کرده و خسارات مالی فراوانی را به‌بار آورده است.

نماینده مردم رودسر واملش درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نشت بنزین آن‌قدر شدید بوده است که با آب‌های زیرزمینی ترکیب و حتی مقدار زیادی از این بنزین از چا‌ه‌ها سرریز شده است.

عباسی با بیان این که نشت بنزین در دراز مدت اثرات غیرقابل جبرانی را بر محیط زیست و زمین‌های کشاورزی می‌گذارد، افزود: بنزین به‌دلیل ترکیبات آلی که دارد باعث تخریب فراوان محیط زیست به‌ویژه درختان و زمین‌های کشاورزی می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس، با بیان خسارت‌های فراوان وارد شده در اثر نشت بنزین، یادآور شد: نشت بنزین فقط در بخش محیط زیست دست کم به 300 میلیون تومان می‌رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet