هدر موبایل
1390/02/11 16:21:56
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر آیین‌نامه‌ای

هر دقیقه مجلس 15 میلیون تومان می‌ارزد؛ وقت مجلس را هدر ندهید

نماینده مردم سمنان در مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه ۹۰ با تأکید بر مخارج بالای هزینهه‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت رئیسه بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس باید جلسه را اداره کند و اجازه ندهد وقت مجلس به هدر برود.
هر دقیقه مجلس 15 میلیون تومان می‌ارزد؛ وقت مجلس را هدر ندهید نماینده مردم سمنان در مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه 90 با تأکید بر مخارج بالای هزینهه‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت رئیسه بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس باید جلسه را اداره کند و اجازه ندهد وقت مجلس به هدر برود. https://cdn.icana.ir/d/019/2176.jpg هر,دقیقه,مجلس,15,میلیون,تومان,می‌ارزد؛,وقت,مجلس,را,هدر,ندهید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، مصطفی کواکبیان در صحن علنی بعد از ظهر امروز (یکشنبه 11 اردیبهشت) با استناد به مواد 22 و 23 آیین‌نامه داخلی مجلس اظهار کرد: دبیران هیئت رئیسه باید از وقت مجلس مراقبت کنند و نگذارند با ارائه پیشنهادهای نامربوط و نادرست، وقت مجلس به هدر برود.

نماینده مردم سمنان و مهدی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجلس در هر دقیقه بیش از 15 میلیون تومان هزینه دارد، تصریح کرد: هیئت رئیسه و به‌ویژه دبیران به پیشنهادهای مطرح شده، توجه بیشتری داشته باشند تا با ایجاد اخلال در بحث اصلی مجلس، وقت نمایندگان مردم هدر نرود.

مصطفی کواکبیان، ارائه تذکرها به صورت حضوری را خلاف آیین‌نامه خواند و یادآور شد: پیشنهاد هیئت رئیسه برای ارائه حضوری تذکرها به جای تسریع در روند کاری مجلس، آن را مختل و نمایندگان را ناراضی می‌کند.

کواکبیان از هیئت رئیسه خواست به درخواست ارائه تذکر و اخطار همه نماینده‌های مردم توجه یکسان داشته باشند و تبعیضی میان نمایندگان قائل نشوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet