هدر موبایل
1390/02/11 16:27:15
سرویس صحن

حاشیه/ لاریجانی: آقای کواکبیان مشتری همیشگی اخطار و تذکر است

پس از آنکه کواکبیان بر طرح تذکر آیین‌نامه‌ای خود به هیات رئیسه مجلس پافشاری کرد، لاریجانی گفت: آقای کواکبیان مشتری همیشگی اخطار و تذکر است.
حاشیه/ لاریجانی: آقای کواکبیان مشتری همیشگی اخطار و تذکر است پس از آنکه کواکبیان بر طرح تذکر آیین‌نامه‌ای خود به هیات رئیسه مجلس پافشاری کرد، لاریجانی گفت: آقای کواکبیان مشتری همیشگی اخطار و تذکر است. https://cdn.icana.ir/d/019/2193.jpg حاشیه/,لاریجانی:,آقای,کواکبیان,مشتری,همیشگی,اخطار,و,تذکر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.irr)، "علی لاریجانی" در جلسه علنی امروز عصر مجلس - یکشنبه 11 اردیبهشت - در واکنش به تذکر کواکبیان نسبت به نحوه اداره جلسه از سوی هیات رئیسه گفت: آقای کواکبیان، ممکن است سهواً اشتباهی در کار هیات رئیسه به‌وجود بیاید اما مطمئن باشید توطئه‌ای در کار نیست.

رئیس مجلس در مقابل عصبانیت کواکبیان از عدم پذیرش تذکر وی از سوی هیات رئیسه خطاب به این نماینده اقلیتی مجلس گفت: آقای کواکبیان اگر شما از جای دیگر دلتان پر است و ناراحتید، آن را سر ما و هیات رئیسه خالی نکنید.

لاریجانی خطاب به کواکیبان ادامه داد: شما این‌قدر بدبین نباشید چرا که رویه هیات رئیسه مجلس در مقابل همه نمایندگان یکسان است و توطئه و سوءنیتی در کار نیست.

مصطفی کواکبیان در تذکر آیین‌نامه‌ای از نحوه اداره جلسه انتقاد کرد و گفت: هیات رئیسه باید به درخواست تذکر و اخطار همه نمایندگان توجه کند و برخورد تبعیض‌آمیز نداشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet