هدر موبایل
1390/02/12 07:21:00
سرویس سیاسی
رییس‌جمهور در جلسه هیأت دولت:

هرگز به دشمنان اجازه نخواهیم داد از برخی مسائل داخل کشور سوءاستفاده کنند

رییس‌جمهور ولایت فقیه را مهم‌ترین محور انقلاب اسلامی دانست و با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر شادمانی دشمنان از برخی مسائل داخلی کشور تصریح کرد: ما هرگز به دشمنان اجازه نخواهیم داد از برخی مسائل داخل کشور سوء استفاده کنند و بی‌تردید کسانی که خیال کردند روزنه‌ای پیدا شده و می‌توانند به ملت ایران و انقلاب و نظام برآمده از اراده آن لطمه بزنند، حتما پشیمان خواهند شد و برای چند دهمین‌بار متوجه خواهند شد که در اشتباه فاحش هستند
هرگز به دشمنان اجازه نخواهیم داد از برخی مسائل داخل کشور سوءاستفاده کنند رییس‌جمهور ولایت فقیه را مهم‌ترین محور انقلاب اسلامی دانست و با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر شادمانی دشمنان از برخی مسائل داخلی کشور تصریح کرد: ما هرگز به دشمنان اجازه نخواهیم داد از برخی مسائل داخل کشور سوء استفاده کنند و بی‌تردید کسانی که خیال کردند روزنه‌ای پیدا شده و می‌توانند به ملت ایران و انقلاب و نظام برآمده از اراده آن لطمه بزنند، حتما پشیمان خواهند شد و برای چند دهمین‌بار متوجه خواهند شد که در اشتباه فاحش هستند https://cdn.icana.ir/d/019/2380.jpg هرگز,به,دشمنان,اجازه,نخواهیم,داد,از,برخی,مسائل,داخل,کشور,سوءاستفاده,کنند Icana

"محمود احمدی‌نژاد" عصر روز یکشنبه ـ 11 اردیبشهت ماه ـ  در جلسه هیأت دولت با اشاره به اینکه تئوری ولایت فقیه نقطه محوری اندیشه امام(ره) است، اظهار داشت: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بر مبنای اصل ولایت فقیه در مقابل نظام سرمایه‌داری و مارکسیسم، روش جدیدی از زمامداری را مطرح نمود و این روش برآمده از اعماق اعتقادات ما و حلقه اتصال ما به همه اندیشه‌های الهی است که پیامبران الهی به بشریت هدیه نمودند.

رییس‌جمهور تأکید کرد: اگر بخواهم این مسأله را در یک جمله بیان کنم، باید بگویم که ولایت فقیه راه امام زمان(عج) است.

رییس‌جمهور اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در طول دوره ریاست جمهوری بنده، همواره با روشن‌بینی، هوشمندی و دقت هرچه تمام‌تر کمک، مدیریت و هدایت می‌کنند و دولت همیشه از رهنمودهای ایشان بهره برده و البته هر اختلافی هم در چارچوب اندیشه و نظام ولایت فقیه قابل حل می‌باشد.

احمدی‌نژاد با تأکید بر آمادگی هرچه بیشتر خود برای انجام وظایف و مسؤولیت‌هایی که ملت بر عهده دولت گذاشته است، اظهار داشت: اعتقاد و باور من این است که یک رییس‌جمهور قوی و مقتدر موجب عزت رهبری، کشور و به‌خصوص ملت می‌باشد. یک رییس‌جمهور قوی می‌تواند بایستد، سپر باشد، دفاع کند، امور کشور را پیش برده و موجب عزت کشور شود. هر رهبر و مدیر جامعه‌ای نیز نیازمند بازوان پرتوان است، تجربه تاریخی حاکی از آن است که حتی زمانی که بالاترین شخصیت‌های اعتقادی ما فاقد بازوان پرتوان بودند، اراده و منویات آنها روی زمین باقی ماند و جاری نشد.

رییس‌جمهور با بیان اینکه باید کشور را با قدرت اداره کرده و اثبات نماییم که نظام جمهوری اسلامی کارآمد است، گفت: دشمنان سال‌ها تبلیغ و طراحی کردند تا چنین القا کنند که جمهوری اسلامی ایران ناکارآمد است و چه‌بسا عناصر آنها در برنامه‌ریزی‌ها طوری عمل می‌کردند که این ناکارآمدی را اثبات نمایند لذا بزرگ‌ترین خدمت به نظام اسلامی اثبات کارآمدی جمهوری اسلامی ایران است و دولت این کار را وظیفه خود می‌داند.

وی با قدردانی از خدمات اعضای هیأت دولت گفت: شما به فضل الهی موفق بودید و گره‌های 50 ساله را باز کردید. شما اصل 44 قانون اساسی را طوری اجرا نمودید که بسیاری از مدعیان باور نمی‌کنند و برای اولین‌بار در بحث‌های مسکن و اشتغال به‌صورت ریشه‌ای وارد عمل شدید. شما در بحث‌های سهام عدالت، هدفمندی یارانه‌ها، عمران، آبادی و زیرساخت‌ها و تأمین نیازهای زیربنایی کشور به‌طور اساسی اقدام کردید و در بحث اصلاحات ساختاری اقتصاد به‌طور جدی عمل نمودید که امیدوارم خداوند به این اقدامات برکت بدهد و هدایت کند تا دنیا با الگوی جدیدی از کشورداری و زندگی مواجه شود و حق انتخاب داشته باشد.

رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: ما به‌صورت اعتقادی، منطقی و علمی با اساس استکبار و صهیونیسم مخالف هستیم و همه مطمئن باشند که احمدی‌نژاد تا نابودی استکبار و رژیم پلید صهیونیستی با آنها مقابله خواهد کرد.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه یکی از محورهای اصلی تبلیغات دشمنان و بدخواهان طی چند روز اخیر که به بهانه غیبت بنده صورت گرفت، موضوع تبعیت از ولایت فقیه بود، خاطرنشان کرد: عده‌ای در خارج با مکاری و تزویر و عده‌ای جاهل و بعضا مغرض هم در داخل جشن و پایکوبی به راه انداختند که البته قصد پاسخگویی به آنها را ندارم. آنچه روشن است اینکه در طول 5 سال و 6 ماهی که در دولت در خدمت مردم بودیم شبانه‌روز با عشق و ایمان مشغول کار بودیم و همه وجودمان در مسیر ولایت بوده است.

رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: دولت حاضر، تنها دولتی است که همه اعضای آن بر موضوع ولایت فقیه متفق‌القول هستند و میثاق بسته‌اند تا از آن تبعیت کنند.

احمدی‌نژاد گفت: کسانی که نمی‌توانند به قدرت اداره دولت، سیاست‌های اقتصادی و مدیریت آن ایراد بگیرند بازی جدیدی طراحی کرده‌اند ولی در اشتباه هستند.

رییس‌جمهور تصریح کرد: دولت تا آخر پای پرچم ولایت فقیه ایستاده است و وظایف خود را به‌طور کامل انجام خواهد داد.

احمدی‌نژاد با اشاره به تبلیغات دشمنان بیرونی مبنی بر ایجاد شکاف در نظام اظهار داشت: نظام سلطه و استکبار و رژیم صهیونیستی پلید و نامشروع بدانند که احمدی‌نژاد به فضل الهی، اعتقادی، سیاسی و براساس برنامه با آنها دشمنی می‌کند و تا آخر و نابودی آنها خواهد ایستاد.

رییس‌جمهور تأکید کرد: من تا لحظه آخر عمر در مسیر ولایت، علیه استکبار و رژیم صهیونیستی خواهم بود و امیدوارم خدای متعال محو و نابودی این رژیم را به ما نشان دهد.

احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: البته دورکاری و خانه‌نشینی چند روزه دلایلی دارد که این دلایل را در دل خود نگه می‌دارم چون بسیاری از حرف‌ها باید در دل انسان باقی بماند اما از خدای بزرگ می‌خواهم ملت، کشور، رهبر و انقلاب را تا حرکت آخر محفوظ بدارد و همه بتوانیم در این مسیر نورانی و روشن، خدماتی ماندگار و خداپسند ارایه کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet