هدر موبایل
1390/02/12 09:35:26
سرویس استان ها
سیدیونس موسوی‌سرچشمه:

دولت با سهم40 درصدی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی همکاری کند

عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس، پیشنهاد کرد: دولت با سهم ۴۰ درصدی با بخش خصوصی همکاری و تسهیلات لازم را برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌داران فراهم کند.
دولت با سهم40 درصدی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی همکاری کند عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس، پیشنهاد کرد: دولت با سهم 40 درصدی با بخش خصوصی همکاری و تسهیلات لازم را برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌داران فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/386.jpg دولت,با,سهم40,درصدی,با,سرمایه‌گذاران,بخش,خصوصی,همکاری,کند Icana

"سیدیونس موسوی سرچشمه" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir گفت: طبق اصل 44 آمده است که سرمایه گذارن در مناطق محروم سرمایه‌گذاری کند، ولی این امر زمانی صورت می‌گیرد که دولت بسترهای لازم را برای سرمایه گذاری سرمایه داران فراهم کند.

نماینده مردم فیروز آباد،قیروکارزین و فراشبند درمجلس شورای اسلامی ، گفت: سرمایه گذاری نکردن در مناطق محروم موجب می شود روستاییان به شهرها مهاجرت ‌کنند و پیامدهای منفی این مهاجرت ازدحام جمعیت و در نتیجه ترافیک شهری برای شهروندان است.

وی ادامه داد: با همکاری دولت و بخش خصوصی می‌توانیم معضل بیکاری را به‌طور کامل برطرف کنیم.

موسوی سرچشمه درباره وضعیت جاده‌های روستاهای فیروزآباد اظهار کرد: زیرساخت راه‌های روستایی اجرایی شده، اما به علت این که راه‌های روستایی آسفالت نشده این زیرساخت ها در حال از بین رفتن است.

به گفته وی، مسیر کوار به فیروزآباد که بسیار حادثه خیز است، با توجه به این که مکاتبات زیادی انجام داده‌ایم، ولی تاکنون هیچ اقدامی مثبتی در این راستا صورت نگرفته است.

نماینده مردم فیروزآباد در مجلس درباره وضعیت درمانی وبهداشتی حوزه انتخابیه‌اش، توضیح داد: ما با کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی روبه‌رو هستیم، امیدواریم هر چه سریع‌تر این مشکلات برطرف شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet