هدر موبایل
1390/02/11 18:28:11
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان:

دولت موظف به پرداخت مطالبات ایثارگران و خانواده شهدا از محل واگذاری سهام شرکت‌های دولتی شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را موظف کردند مطالبات ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا را از محل واگذاری سهام شرکت های دولتی براساس مفاد برنامه پنجم توسعه پرداخت کند.
دولت موظف به پرداخت مطالبات ایثارگران و خانواده شهدا از محل واگذاری سهام شرکت‌های دولتی شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی دولت را موظف کردند مطالبات ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا را از محل واگذاری سهام شرکت های دولتی براساس مفاد برنامه پنجم توسعه پرداخت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4109.jpg دولت,موظف,به,پرداخت,مطالبات,ایثارگران,و,خانواده,شهدا,از,محل,واگذاری,سهام,شرکت‌های,دولتی,شد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، نمایندگان در جلسه علنی عصر امروز مجلس - یکشنبه 11 اردیبهشت - در ادامه بررسی جزئیات بخش هزینه‌ای لایحه بودجه90، با بند 23 این لایحه موافقت کردند.

براساس این مصوبه دولت موظف شد: بابت حقوق رد دیون و مطالبات ایثارگران و خانواده معظم شهدا و کارکنان اعم از شاغل یا بازنشسته و تغییرات بعدی آن و اجرای «لایحه جامع خدمات رسانی به ایثارگران» و «طرح اصلاح موادی از قانون خدمت وظیفه عمومی» و «قانون تفسیر ماده 13 قانون حمایت از آزادگان مصوب 1389/12/4 » و کلیه احکام مربوط به ایثارگران و خانواده آنان در قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه اقدام نماید.

این اعتبار براساس درآمدهای بودجه از محل واگذاری سهام شرکت‌های دولتی یا واگذاری آن یا اموال یا از محل وجوه حاصل از فروش آنها و یا از محل صرفه‌جویی حین اجرای بودجه تخصیص می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet