هدر موبایل
1390/02/11 07:30:00
سرویس اجتماعی
اسلامی پناه:

توجه به کرامت معلم در عمل مشاهده شود

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس توجه به کرامت و جایگاه والای معلم را مهمترین وظیفه دولت و مجلس در حوزه آموزشی ذکر کرد و گفت: توجه به کرامت و شان معلم به حرف و شعار محدود نشود بلکه باید در عمل مشاهدد شود.
توجه به کرامت معلم در عمل مشاهده شود نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس توجه به کرامت و جایگاه والای معلم را مهمترین وظیفه دولت و مجلس در حوزه آموزشی ذکر کرد و گفت: توجه به کرامت و شان معلم به حرف و شعار محدود نشود بلکه باید در عمل مشاهدد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1901.jpg توجه,به,کرامت,معلم,در,عمل,مشاهده,شود Icana

"علی اسلامی پناه"  درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www. icana.ir) اظهار داشت: تا هنگامی که معلم دغدغه ذهنی و فکری اش تلاش برای تامین معیشت زندگی باشد نمی توان انتظار داشت نظام آموزشی ما در مسیر رشد و بالندگی قرار گرفته است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: براساس آمارهای موجود در وزارت آموزش و پرورش , حقوق 22 درصد از کارمندان این وزارتخانه بین 150  تا 400 هزار تومان است که در جای خود باید به طور دقیق مورد  بررسی و تامل قرار گیرد.     

وی خاطرنشان کرد: مشخص نیست چرا باید متوسط حقوق در وزارت آموزش و پرورش پایین تراز دیگر وزارتخانه ها باشد.      

عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی افزود: حقوق معلمان در حالی در پایین ترین حد خود نسبت به دیگر وزارتخانه ها قرار دارد که مسئولان مدام از حفظ شان و جایگاه معلم  صحبت می کنند.


اسلامی پناه تصریح کرد: هنگامی که از کرامت معلم صحبت می شود باید این موضوع در عمل مشاهده شود نه به حرف و کلام محدود شود.

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خواستار توجه جدی دولت و مجلس در سال جهاد اقتصادی نسبت به وضعیت معلمان و فرهنگیان در جامعه شد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet