هدر موبایل
1390/02/12 08:45:33
سرویس سیاسی
لاریجانی در مراسم بزرگداشت روز معلم:

فراهم کردم محیط آرام برای معلمان، از دغدغه‌های مجلس است

رئیس مجلس در مراسم بزرگداشت روز معلم با بیان اینکه روز معلم روز بزرگ و تابناکی برای ایران است، گفت: فراهم کردم محیط آرام برای معلمان، از دغدغه‌های مجلس است
فراهم کردم محیط آرام برای معلمان، از دغدغه‌های مجلس است رئیس مجلس در مراسم بزرگداشت روز معلم با بیان اینکه روز معلم روز بزرگ و تابناکی برای ایران است، گفت: فراهم کردم محیط آرام برای معلمان، از دغدغه‌های مجلس است https://cdn.icana.ir/d/019/4324.jpg فراهم,کردم,محیط,آرام,برای,معلمان،,از,دغدغه‌های,مجلس,است Icana

 به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، مراسم بزرگداشت روز معلم، صبح امروز ـ دوشنبه 12 اردیبهشت ماه ـ در مجلس شورای اسلامی برگذار شد.

در این مراسم که با حضور "علی لاریجانی" رئیس قوه مقننه، اعضای هیئت رئیسه و تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس برگزار شد، تعدادی از دانش‌آموزان شهر تهران به پاسداشت و ادای احترام به مقام معلم، به نمایندگان معلم شاخه گل اهدا کردند.

"علی لاریجانی" در این مراسم با بیان این که روز معلم روز بزرگ و تابناکی برای ایران است، تصریح کرد: فرهنگیان قشر تآثیرگذاری در کشور هستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: معلمان در جامعه نقش پیامبران را اجرا می‌کنند و مربی واقعی مردم به حساب می‌آیند.

وی  با بیان اینکه بسیاری از نمایندگان مجلس معلم هستند، گفت: یکی از دغدغه های اصلی مجلس فراهم کردن محیطی آرام برای معلمان و آموزش وپرورش کشور است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: معلمان پیشتازان توسعه و پیشرفت کشور هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet