هدر موبایل
1390/02/12 12:45:02
سرویس سیاسی

انتقاد پارلمان عراق از تعویق نشست بغداد اتحادیه عرب

فراکسیون پارلمانی پیمان ملی عراق از دولت این کشور خواست در اعتراض به تعویق نشست بغداد سران اتحادیه عرب، عضویت خود را در این سازمان به تعلیق درآورد.
انتقاد پارلمان عراق از تعویق نشست بغداد اتحادیه عرب فراکسیون پارلمانی پیمان ملی عراق از دولت این کشور خواست در اعتراض به تعویق نشست بغداد سران اتحادیه عرب، عضویت خود را در این سازمان به تعلیق درآورد. https://cdn.icana.ir/d/019/2475.jpg انتقاد,پارلمان,عراق,از,تعویق,نشست,بغداد,اتحادیه,عرب Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الشرق الاوسط، به دنبال اعلام تعویق دوباره  برگزاری نشست سران اتحادیه عرب در بغداد از سوی "عمرو موسی" دبیر کل این اتحادیه، فراکسیون پارلمانی پیمان ملی عراق از دولت این کشور درخواست کرد عضویت خود را در اتحادیه عرب به تعلیق درآورد.
فراکسیون پیمان ملی عراق اعلام کرد: حق عراق در میزبانی نشست سران اتحادیه عرب پایمال شده است.
دولت عراق و اتحادیه عرب در پاسخ به این در خواست اعلام کردند: عراق همچنان میزبان نشست آینده سران اتحادیه عرب است و این نشست با تاخیر برگزار می کند.
قرار است تاریخ جدید برگزاری نشست سران اتحادیه عرب در نشست فوق العاده وزاری خارجه کشورهای عربی در هشتم ماه می جاری ( 18 اردیبهشت) تعیین شود.
پیش از این قرار بود در اوایل مارس گذشته و بعد از آن در ماه می جاری، بغداد میزبان سران اتحادیه عرب باشد اما به دلیل تحولات اخیر در کشورهای عربی این نشست به تعویق افتاد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet