هدر موبایل
1390/02/12 11:40:23
سرویس دیگر رسانه‌ها
دلخوش مطرح کرد:

نقش تعاونی‌ها در ایجاد اشتغال 5/2 میلیونی

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در خصوص نقش تعاونی‌ها در ایجاد اشتغال پایدار و مضاعف گفت:دولت با ارائه تسهیلات بانکی به تعاونی‌ها و پررنگ کردن نقش آنان در اقتصاد کشور می‌تواند ایجاد شغل ۵/۲ میلیونی در سال ۹۰ را محقق سازد.
نقش تعاونی‌ها در ایجاد اشتغال 5/2 میلیونی نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در خصوص نقش تعاونی‌ها در ایجاد اشتغال پایدار و مضاعف گفت:دولت با ارائه تسهیلات بانکی به تعاونی‌ها و پررنگ کردن نقش آنان در اقتصاد کشور می‌تواند ایجاد شغل 5/2 میلیونی در سال 90 را محقق سازد. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg نقش,تعاونی‌ها,در,ایجاد,اشتغال,5/2,میلیونی Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به نقش تعاونی ها در ایجاد شغال 5/2 میلیونی در سال جاری گفت:تعاونی ها طبق اصل 44 قانون اساسی باید 25 درصد از بخش های اقتصادی را در اختیار داشته باشند لذا دولت با ارائه تسهیلات بانکی به تعاونی ها می تواند فرصت های شغلی زیادی را در جامعه ایجاد کند.

وی همچنین با تأکید بر لزوم تمرکز بیشتر دولت به بخش های تولیدی تصریح کرد: ایجاد 5/2 میلیون فرصت شغلی در سال 90 نیازمند توجه بیش از بیش مسئولان امر به بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات و همچنین شناسایی سرمایه گذاران واقعی از جمله تعاونی ها و استفاده از توانمندی های آنان است.

وی با اشاره به حمایت مجلس از بودجه سنواتی دولت تأکید کرد:با توجه به افزایش بودجه سنواتی دولت در سال 90 دولت نیز باید در ادامه تسهیلات به طرح های تصویب شده تعاونی ها نهایت همکاری خود را اعمال دارد تا تعاونی ها با اعتبارات دریافتی در راستای ایجاد اشتغال مضاعف و پایدار اقدام نمایند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی در پایان با اشاره به نقش قانون گذار در رفع نواقص قانونی مرتبط با ایجاد اشتغال در کشور بر لزوم حرکت همگانی و همکاری همه جانبه دستگاه ها با دولت در راستای تحقق شعار جهاد اقتصادی و در نظر گرفتن وجدان کاری تأکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet