شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/02/12 19:39:09
سرویس فرهنگی
نایب رییس کمیسیون فرهنگی در سالروز شهادت استاد مطهری:

مقابله با انحراف، بزرگترین درس زندگی شهید مطهری است

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، منش مبارزه با انحراف را محور اصلی تفکر استاد مطهری دانست و تصریح کرد: مقابله جدی و بدون تسامح در برابر انحراف، بزرگترین درسی است درسی که باید از زندگی این شهید آموخت.
مقابله با انحراف، بزرگترین درس زندگی شهید مطهری است نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، منش مبارزه با انحراف را محور اصلی تفکر استاد مطهری دانست و تصریح کرد: مقابله جدی و بدون تسامح در برابر انحراف، بزرگترین درسی است درسی که باید از زندگی این شهید آموخت. https://cdn.icana.ir/d/019/4317.jpg مقابله,با,انحراف،,بزرگترین,درس,زندگی,شهید,مطهری,است Icana

"جواد آرین‌منش" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در بیان جایگاه استاد مطهری نزد امام خمینی (ره) گفت: استاد مطهری تنها شخصی بود که امام خمینی وی را پاره تن خود نامید و تمامی آثار استاد مطهری را بدون استثنا آموزنده و روان‌بخش توصیف کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با محتوای غنی آثار شهید مطهری خاطرنشان کرد: نگاه با بصیرت به آموزه‌های استاد مطهری کارگشای تمامی بحران‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی امروزاست چراکه کتب ایشان تا حدی غنی و پر محتوا است که می‌تواند سال‌ها سوژه و الگوی نسل جوان، معلمان، سیاستمداران و تمامی افراد دیگر جامعه قرار گیرد.

آرین‌منش مبارزه با انحراف را محور اصلی تفکر استاد مطهری دانست و تصریح کرد: درسی که تمامی افراد جامعه در حال حاضر از زندگی استاد مطهری باید بیاموزند مقابله جدی و بدون تسامح در برابر انحراف است.

وی در ارتباط با این خصیصه برجسته شهید مطهری تاکید کرد: رصد افکار و اندیشه‌های انحرافی و پاسخگویی به این افکار و اندیشه‌های الحادی در تمام زندگی استاد به وفور دیده می‌شود چنانچه استاد سخنرانی‌های بسیار پرباری در زمینه پاسخگویی به تفکرات مارکسیسم و مکاتب غربی دارد و در ‌‌نهایت نیز گروه منحرف فرقان اقدام به حذف این مبارز بزرگ کرد.

آرین‌منش استاد مطهری را اسوه تمامی معلمان تاریخ دانست و افزود: شناسایی انحراف و هشدار و مبارزه با آن باید الگوی تمامی مردم در جامعه امروز باشد.

وی در باره نقش تفکرات شهید مطهری در پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کرد: نقش مهم استاد مطهری در پیروزی انقلاب تا اندازه‌ای است که به جرات می‌توان گفت تفکرات وی چکیده ناب اصول انقلاب است و اتکا به آموزه‌های استاد مبانی فکری انقلاب را استوار می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet