هدر موبایل
1390/02/12 12:22:30
سرویس دیگر رسانه‌ها
میرخلیلی:

مفاسد اقتصادی بزرگترین خطر برای هدفمندی یارانه‌هاست

نماینده مردم میناب با بیان اینکه مجلس و دولت باید برای مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد عمل شوند گفت: فساد اقتصادی بزرگترین خطر برای هدفمند کردن یارانه‌ها است.
مفاسد اقتصادی بزرگترین خطر برای هدفمندی یارانه‌هاست نماینده مردم میناب با بیان اینکه مجلس و دولت باید برای مبارزه با مفاسد اقتصادی وارد عمل شوند گفت: فساد اقتصادی بزرگترین خطر برای هدفمند کردن یارانه‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/271.jpg مفاسد,اقتصادی,بزرگترین,خطر,برای,هدفمندی,یارانه‌هاست Icana

سید علی میرخلیلی نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به صدمات فرهنگی و اجتماعی مفاسد اقتصادی کشور گفت: مقوله فساد اقتصادی یک بیماری بسیار خطرناک برای جامعه اسلامی است که باید همه مسئولان و دلسوزان نسبت به مقابله با آن هوشیار باشند.

وی با بیان اینکه شفافیت اقتصادی در نظام اسلامی یک امر ضروری است، افزود: با توجه به اینکه دولت قانون هدفمندکردن یارانه‌ها را اجرایی کرده است، می‌توان گفت مفاسد اقتصادی بزرگترین خطر برای عدم اجرای مطلوب این قانون است؛ وقتی ثروت ملی در جیب برخی افراد جمع می‌شود نمی‌توان حق مردم را به‌طور عادلانه تقسیم کرد.

میرخلیلی با بیان اینکه تبعیض اقتصادی موجب نارضایتی مردم از مسئولان و بیماری‌های فرهنگی در کشور می‌شود، گفت: حضرت علی (ع) فرمودند اگر دیدید ثروت جایی جمع شده است بدانید حق مردم در آنجا ضایع شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مفاسد اقتصادی برای کشور همانند یک بیماری خونی در بدن انسان است، گفت: اگر مجلس و دولت به طور جدی برای مقابله با مفاسد اقتصادی اقدام نکنند این بیماری تمامی سیستم‌های اجرایی کشور را مختل خواهد کرد و ناامنی فرهنگی و اجتماعی را در کشور رواج خواهد داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet