هدر موبایل
1390/02/13 07:58:00
سرویس اقتصادی
محمودزاده:

تحقق اعتبار 1000 میلیارد تومانی مدارس ممکن نیست

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: با توجه به برنامه‌هایی که برای درآمدها و اعتبارهای حساب ذخیر ارزی طراحی شده، تحقق اعتبار یک‌هزار میلیارد تومانی مدارس، بیشتر به یک نمایش دوست‎داشتنی شبیه است.
تحقق اعتبار 1000 میلیارد تومانی مدارس ممکن نیست عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: با توجه به برنامه‌هایی که برای درآمدها و اعتبارهای حساب ذخیر ارزی طراحی شده، تحقق اعتبار یک‌هزار میلیارد تومانی مدارس، بیشتر به یک نمایش دوست‎داشتنی شبیه است. https://cdn.icana.ir/d/019/2964.jpg تحقق,اعتبار,1000,میلیارد,تومانی,مدارس,ممکن,نیست Icana

"جلال محمودزاده" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: تراکم دانش آموزان در فضای محدود مدارس کشور که بیش از نیمی از آنها نیاز فوری به بازسازی و نوسازی دارند، خانواده‌‌ها را از وضعیت امنیت فرزندانشان نگران کرده است.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اختصاص یک‌هزار میلیارد تومان اعتبار از محل حساب ذخیره ارزی برای نوسازی مدارس، با توجه به سطح درآمدها و هزینه‌های دولت، بیشتر از یک نمایش دوست داشتنی نیست.

وی ادامه داد: بعید است برخی از هزینه‌های دولت مانند تقویت بنیه دفاعی و سلامت، خرید هواپیما، سامان‌دهی آب‌های مرزی، اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، اهدای جوایز صادرات و . . .  سهمی از درآمدها را هم برای بالا بردن امنیت فیزیکی مدارس باقی بگذارند.ژ

 

نوسازی مدارس؛ نه اولویت‌های دیگر اجازه می‌دهند، نه باران، نه برف

محمودزاده، توضیح داد: حتی اگر مبلغی هم برای نوسازی مدارس در حساب ذخیر ارزی بماند، توفیری نخواهد داشت، زیرا با توجه به این که اولویت با دیگر بخش‌ها است، اختصاص اعتبار یک‌هزار میلیارد تومانی مدارس در روزهای پایانی سال محقق می‌شود؛ زمانی که نه باران اجازه ساخت و ساز می‌دهد، نه برف !

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، یادآور شد: دانش آموزان کشور به ویژه در مناطق محروم با شرایط سخت و جانکاهی تحصیلشان را ادامه می‌دهند؛ اختصاص واقعی اعتبار مدارس، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet