هدر موبایل
1390/02/12 14:18:02
سرویس سیاسی
کرمی‌راد:

آرامش و وحدت باید سرلوحه تمام امور کشور باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که امر مقام معظم رهبری برای همه دوستداران و پیروان ایشان متاع است، گفت: بر اساس تاکیدهای مکرر رهبری در نظام جمهوری اسلامی ایران باید همواره آرامش و وحدت سر لوحه تمام امور باشد.
آرامش و وحدت باید سرلوحه تمام امور کشور باشد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که امر مقام معظم رهبری برای همه دوستداران و پیروان ایشان متاع است، گفت: بر اساس تاکیدهای مکرر رهبری در نظام جمهوری اسلامی ایران باید همواره آرامش و وحدت سر لوحه تمام امور باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/250.jpg آرامش,و,وحدت,باید,سرلوحه,تمام,امور,کشور,باشد Icana

"محمد کرمی­راد" در گفت­وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، افزود: افرادی که ولایت پذیر و ولایت مدار بوده و خود را تابع محض ولایت می دانند قطعا به آگاهی و بصیرت لازم برای تبعیت کامل از ولایت فقیه رسیده و به محض صدور فرمان از سوی ایشان آن را در دستور کار قرار می دهند.

 وی با بیان این که مجلس همواره با تمانینه سعی در خنثی کردن توطئه های دشمنان برای بزرگ جلوه دادن اختلاف نظرها در ایران دارد، گفت: طبق گفته مقام معظم رهبری اختلاف آراء آن قدر مهم نیست که بزرگ جلوه شود و باید با صبر و آرامش  و جلوگیری از رسانه ای شدن مشکلات موضوع را کنترل کرد.

نماینده مردم کرمانشاه با بیان این که در هر موضوعی باید حکم مقام رهبری هم فصل الخطاب و هم حجت شرعی باشد، افزود: آنچه در نظام ولایی مطرح است تبعیت کامل از ولایت فقیه است. ایشان که هدایت کشتی عظیم انقلاب را در دست دارند همواره با رصد کردن موضوعات در موارد ضرورت دخالت کرده و بر اساس مصالح نظام بهترین تصمیم گیری می کنند که تبعیت محض از مقام رهبری  بهترین روش در خنثی کردن توطئه دشمنان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet