ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/02/16 11:35:00
سرویس استان ها
نماینده خرم‌آباد با اشاره به هزینه‌کرد بودجه‌های عمرانی لرستان:

دولت بدهکار پیمانکاران لرستانی است

زحمات نمایندگان و مسئولان اجرایی استان لرستان در ۳۰ سال گذشته بی‌سابقه بوده است.
دولت بدهکار پیمانکاران لرستانی است زحمات نمایندگان و مسئولان اجرایی استان لرستان در 30 سال گذشته بی‌سابقه بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4060.jpg دولت,بدهکار,پیمانکاران,لرستانی,است Icana

 "رضا رحیمی‌نسب" نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب درباره اخبار منتشر شده از سوی رسانه ملی درباره استفاده نشدن بودجه ارزی استان لرستان به خبرنگار شهاب گفت: در سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان موضوعی مبنی بر این‌که از بودجه ارزی استان استفاده نشده است، مطرح شد که این خبر چند روز پیش نا آگاهانه یا از روی عمد از سوی بخش خبری 20:30 پخش شد و نظر کارشناسان و مسئولان نیز در این ارتباط پرسیده نشد که موجب شد خدمات نظام جمهوری اسلامی در لرستان زیر سؤال برود و مردم را مایوس و ناامید کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: آنچه در سخنان رئیس‌جمهور به آن اشاره شد مربوط به تسهیلات ارزی است. این تسهیلات مربوط به زمانی است که یک سرمایه‌گذار وجود داشته باشد و بتواند از وام‌های ارزی استفاده کند که این موضوع در استان محقق نشده است.

عضو کمیسیون اجتماعی با اشاره به انواع اعتبارات تخصیصی برای استان‌ها تاکید کرد: بودجه‌ها را می‌توان به انواع بودجه‌های عمرانی و جاری تقسیم کرد. بودجه‌های جاری مربوط به حقوق و مزایا و اضافه کار کارکنان دولت است. بودجه‌های عمرانی نیز برای طرح‌ها و طرح‌های عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رحیمی‌نسب درباره بودجه‌های استفاده شده برای توسعه زیرساخت‌ها در استان لرستان نیز گفت: سال گذشته در خرم‌آباد بیش از 500 میلیارد تومان برای پتروشیمی و حدود 300 میلیارد تومان نیز برای نیروگاه برق مورد استفاده قرار گرفته است. بخشی از اعتبارات نیز برای مجموعه سیمان خرم آباد تخصیص یافته است. وی با اشاره به فعالیت پیمانکاران مختلف در طرح‌های عمرانی استان تاکید کرد: امروز دولت از بابت طرح‌های عمرانی در لرستان رقم‌های بالایی بدهکار پیمانکاران است که مردم نیز باید از این موضوع با خیر باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet