هدر موبایل
1390/02/12 15:25:36
سرویس صحن
تامینی لیچانی طی تذکر آیین‌نامه‌ای:

هیئت رییسه پیگیر تذکرات کتبی نمایندگان باشد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی باتاکید بر اینکه مشخص نیست تذکرهای کتبی نمایندگان تاثیری دارد یا نه خواستار ارسال نامه‌ای از سوی هیئت رئیسه مجلس به دستگاه‌های اجرائی در این رابطه شد.
هیئت رییسه پیگیر تذکرات کتبی نمایندگان باشد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی باتاکید بر اینکه مشخص نیست تذکرهای کتبی نمایندگان تاثیری دارد یا نه خواستار ارسال نامه‌ای از سوی هیئت رئیسه مجلس به دستگاه‌های اجرائی در این رابطه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1580.jpg هیئت,رییسه,پیگیر,تذکرات,کتبی,نمایندگان,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "حسن تامینی لیچایی" در جلسه علنی عصر امروز مجلس - دوشنبه  12 اردیبهشت - درتذکری شفاهی نسبت به هیئت رئیسه اظهار کرد: ما واقعا نمی دانیم که تذکرهای کتبی ما آیا تاثیری دارد یا نه.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهدشت درمان مجلس ادامه داد: هیچکدام از تذکرهای ما تاثیری ندارد چرا که طی یک ماه گذشته ده ها تذکر کتبی درخصوص عدم توجه به خانواده معظم شهدا داده شده است اما هیچ بازخوردی مشاهده نکردیم.

وی همچنین در تذکر دیگری نسبت به وزیر نفت گفت: بحث گازرسانی در استان گیلان به کندی پیش می رود با توجه به تاکیدهای مقام معظم رهبری نسبت به گازرسانی در استان گیلان این استان نیازمند توجه بیشتری است به طوری که بسیاری از مناطق استان از گاز بی بهره هستند.

تامینی با بیان اینکه منطقه لوله‌مان در استان گیلان هیچگونه امکاناتی ندارد گفت: به جهت آنکه این منطقه در گذشته روستا بوده است متاسفانه در حال حاضر از هیچگونه امکاناتی برخوردار نیست و از وزیر کشور می خواهیم که نسبت به این منطقه توجه بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس بااشاره به روز معلم تاکید کرد: خواهشم از وزیر آموزش و پرورش این است که به مشکلات حوزه استخدام ها و نیروهای نهضت سوادآموزی توجه بیشتری داشته باشد.بسیاری از نیروها احساس نارضایتی می کنند و ماه ها است که حقوقشان را دریافت نکرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet