هدر موبایل
1390/02/17 14:03:05
سرویس اجتماعی
جویجری خبر داد:

اعزام کارشناسان برای بررسی منشا ریزگردها

عضو کمیته پیگیری مسئله ریز گرد‌ها با بیان اینکه این کمیته معضل ریزگردها و راهکارهای رفع آن را به‌طور جدی مورد بررسی قرار می‌دهد، گفت: تا دو هفته دیگر نتایج کارشناسان ما در مورد پیدا کردن منشا گرد و غبار اعلام می‌شود.
اعزام کارشناسان برای بررسی منشا ریزگردها عضو کمیته پیگیری مسئله ریز گرد‌ها با بیان اینکه این کمیته معضل ریزگردها و راهکارهای رفع آن را به‌طور جدی مورد بررسی قرار می‌دهد، گفت: تا دو هفته دیگر نتایج کارشناسان ما در مورد پیدا کردن منشا گرد و غبار اعلام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3792.jpg اعزام,کارشناسان,برای,بررسی,منشا,ریزگردها Icana

"شبیب جویجری" در گفت‌وگو با فرهنگ جنوب با اشاره به فعالیت‌های کمیته پیگیری مسئله ریزگردها در کشور گفت: این کمیته شامل کشور‌های ترکیه، ایران، عراق، سوریه و قطر و همین طور سازمان‌های دولتی ذی‌ربط مثل سازمان‌های محیط زیست، هواشناسی، وزارت کشاورزی و وزارت خارجه است که تا الان دو اجلاس را در مورد معضل گرد و غبار برگزار کرده‌اند که خوشبختانه نتایج خوبی هم داشته است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: ما کارشناسان خود را برای پیدا کردن منشا بلند شدن گرد و غبار به کشور عراق فرستادیم و قرار است که تا دو هفته آینده نتایج این کارشناسان اعلام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس با بیان اینکه در آینده اجلاس سوم همکاری بین کشورهای ترکیه، ایران، عراق، سوریه و قطر برگزار می‌شود، افزود: هدف این اجلاس همچون اجلاس‌های گذشته، بررسی راهکارها و اقدامات عملی در جهت بیابان‌زدایی در مراکزی که از آن جا گرد و غبار و ریزگردها بالا می‌آید، است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet