هدر موبایل
1390/02/12 16:39:30
سرویس صحن
پس از بی‌توجهی نمایندگان به عبور از پیشنهادها و رأی نیاوردن مستمر آنها:

لاریجانی: این پیشنهاد هم رأی نیاورد

رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایندگان خواست تا برای بررسی ماده‌های اصلی لایحه بودجه از مرحله طرح پیشنهاد عبور کند، اما با این وجود پیشنهادهای مختلفی به صورت سلسله‌وار پس از مطرح شدن، رأی نیاوردند تا جایی که لاریجانی پس از رأی نیاوردن پیشنهاد محمدیاری گفت: این پیشنهاد هم رأی نیاورد.
لاریجانی: این پیشنهاد هم رأی نیاورد رئیس مجلس شورای اسلامی از نمایندگان خواست تا برای بررسی ماده‌های اصلی لایحه بودجه از مرحله طرح پیشنهاد عبور کند، اما با این وجود پیشنهادهای مختلفی به صورت سلسله‌وار پس از مطرح شدن، رأی نیاوردند تا جایی که لاریجانی پس از رأی نیاوردن پیشنهاد محمدیاری گفت: این پیشنهاد هم رأی نیاورد. https://cdn.icana.ir/d/019/2193.jpg لاریجانی:,این,پیشنهاد,هم,رأی,نیاورد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "علی لاریجانی" از نمایندگان مجلس خواست تا به منظور ماده‌های اصلی لایحه بودجه 90 از پیشنهادهایی که رأی نمی‌آورند عبور کنند، و چند تن از نمایندگان نیز با فریاد زدن کلمه «عبور» موافقت خود را با خواسته رئیس مجلس اعلام کردند.

با این وجود طراحان پیشنهاد به روند فعالیت خود ادامه دادند تا جایی که پس از رأی نیاوردن پیشنهاد محمدیاری که مربوط به بند 32 لایحه بودجه بود، رئیس مجلس زبان به سخن گشود و با تأسف گفت: این هم رأی نیاورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet