هدر موبایل
1390/02/12 17:27:20
سرویس صحن

بند 33 لایحه بودجه به منظور بررسی بیشتر در کمیسیون تلفیق مراعی ماند

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بند ۳۳ لایحه بودجه ماهیت بودجه‌ای ندارد، این بند را برای بررسی بیشتر به کمیسین تلفیق ارجاع داد.
بند 33 لایحه بودجه به منظور بررسی بیشتر در کمیسیون تلفیق مراعی ماند رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بند 33 لایحه بودجه ماهیت بودجه‌ای ندارد، این بند را برای بررسی بیشتر به کمیسین تلفیق ارجاع داد. https://cdn.icana.ir/d/019/4213.jpg بند,33,لایحه,بودجه,به,منظور,بررسی,بیشتر,در,کمیسیون,تلفیق,مراعی,ماند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، در جلسه امروز عصر مجلس - دوشنبه 12 اردیبهشت - در ادامه بررسی جزئیات بخش هزینه‌ای لایحه بودجه پس از اخطار قانون اساسی "جمشید انصاری" نسبت به بند 33 این لایحه، این بند تا حدودی اصلاح شد اما از آنجا که مهلت قانونی برای آن در نظر گرفته نشد رئیس جلسه این بند را کمیسیون تلفیق ارجاع داد.

لاریجانی در ادامه رسیدگی به بند 33 گفت: رسیدگی به وضعیت کتابخانه های عمومی یک قانون عمومی است و نباید در لایحه بودجه وارد می شد.

در بند 33  وزارت اموراقتصادی و دارایی کشور را مکلف کرده است که در صورت عدم پرداخت سهم نیم (0.5) درصد کتابخانه های عمومی از سهم همان شهرداری ها، نسبت به پرداخت این سهم  از محل اعتبارات مربوط به همان شهرداری ها پرداخت کند.

در ماده 6 قانون تاسیس و نحوه اداره کتابخانه های عمومی کشور آمده است: شهرداری ها مکلفند همه ساله حداقل نیم (0.5) درصد از درآمدهای خود را به منظور اداره امور کتابخانه ها در اختیار انجمن های کتابخانه های عمومی شهر مربوطه قرار دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet