هدر موبایل
1390/02/12 17:24:04
سرویس صحن

حاشیه/ لاریجانی: مشکل بر سر زنان با سرپرست است نه بی سرپرست

زمانی که تعدادی از نمایندگان زن مجلس نسبت به عدم تصویب مستمری زنان بی سرپرستی که دوباره ازدواج کردند، اعتراض کردند، لاریجانی گفت: مشکل بر سر زنان باسرپرست است نه بی سرپرست.
حاشیه/ لاریجانی: مشکل بر سر زنان با سرپرست است نه بی سرپرست زمانی که تعدادی از نمایندگان زن مجلس نسبت به عدم تصویب مستمری زنان بی سرپرستی که دوباره ازدواج کردند، اعتراض کردند، لاریجانی گفت: مشکل بر سر زنان باسرپرست است نه بی سرپرست. https://cdn.icana.ir/d/019/3071.jpg حاشیه/,لاریجانی:,مشکل,بر,سر,زنان,با,سرپرست,است,نه,بی,سرپرست Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در جلسه علنی امروز (دوشنبه 12 اردیبهشت)، علی لاریجانی در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه 90 اظهار کرد: در جلسه صبح امروز ما با بندی موافقت کردیم که بر اساس آن مستمری زنان بی سرپرست در صورت ازدواج مجدد قطع نشود، اما این بند 24 مغایر با برنامه پنجم توسعه بود و نیاز به دو سوم رأی داشت.

پس از اظهارات لاریجانی، چهار نفر از نمایندگان زن مجلس نیره اخوان بیطرف، زهره الهیان و فاطمه رهبر و لاله افتخاری به سمت جایگاه هیئت رئیسه رفتند و نسبت به این اظهار لاریجانی انتقاد کردند.

رئیس قوه مقننه نیز گفت: مشکل بر سر زنان با سرپرست است نه بی سرپرست اما بررسی این موضوع بماند برای سر فرصت که فکری برایش بکنیم.

این پیشنهاد در جلسه صبح امروز از سوی نیره اخوان بیطرف مطرح شده بود و نمایندگان نیز به آن رای مثبت دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet