هدر موبایل
1390/02/12 18:17:47
سرویس صحن

حاشیه/آقای دلخوش بگذارید دلمان خوش باشد

نایب رئیس مجلس که در واکنش به اصرار "سیدکاظم دلخوش" که چندین دقیقه برای بیان پیشنهاد خود پافشاری می‌کرد، گفت: آقای دلخوش، بگذارید دلمان خوش باشد.
حاشیه/آقای دلخوش بگذارید دلمان خوش باشد نایب رئیس مجلس که در واکنش به اصرار "سیدکاظم دلخوش" که چندین دقیقه برای بیان پیشنهاد خود پافشاری می‌کرد، گفت: آقای دلخوش، بگذارید دلمان خوش باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/4113.jpg حاشیه/آقای,دلخوش,بگذارید,دلمان,خوش,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) نماینده مردم صومعه سرا در جلسه بعد از ظهر امروز ـ دوشنبه 12 اردیبهشت ـ چندین بار از رئیس و نایب رئیس مجلس طرح پیشنهادی را درخواست کرد که در آخرین پیشنهاد خود به نایب رئیس مجلس گفت: قول می دهم این آخرین پیشنهاد و آخرین دشت من باشد.

اما دلخوش مدتی پس از بیان این گفته، مجددا از ابوترابی که در ساعات پایانی ریاست مجلس را به عهده داشت، درخواست بیان پیشنهادی را در رابطه با بند 35 لایحه بودجه مطرح کرد.

این درخواست ابتدا با مخالفت ابوترابی همراه شد اما به دلیل پافشاری دلخوش، فرصت طرح آن به وی داده شد.

دلخوش پس از روشن شدن بلندگوی خود، از ابوترابی فرد با عبارت "چرا ما را اذیت می‌کنید" دلیل مخالفتش با طرح پیشنهاد را جویا شد که نایب رئیس مجلس در پاسخ به گفته وی، گفت: تعامل ما مصداق شعر «اگر با من نبودش هیچ میلی / چرا جام مرا بشکست لیلی» است، من هم چون شما را دوست دارم، اذیت می کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet