هدر موبایل
1390/02/12 18:27:00
سرویس صحن
عباسپور:

هیئت رئیسه در رسیدگی به پیشنهادها وحدت رویه داشته باشد

نماینده تهراندر مجلس شورای اسلامی به هیئت رئیسه برای حفظ وحدت رویه برای طرح پیشنهاد نمایندگان درباره لایحه بودجه ۹۰ تذکر داد.
هیئت رئیسه در رسیدگی به پیشنهادها وحدت رویه داشته باشد نماینده تهراندر مجلس شورای اسلامی به هیئت رئیسه برای حفظ وحدت رویه برای طرح پیشنهاد نمایندگان درباره لایحه بودجه 90 تذکر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/191.jpg هیئت,رئیسه,در,,رسیدگی,به,پیشنهادها,وحدت,رویه,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، "علی عباسپور تهرانی فرد" در جلسه علنی امروز عصر مجلس -  دوشنبه 12 اردیبهشت - در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: انتظار ما آن است که به رغم فشار کاری اعضای هیئت رئیسه وحدت رویه بین خود را در طرح پیشنهادات نمایندگان درباره لایحه بودجه 90 حفظ کند.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر تصریح کرد: چند روز پیش می خواستم راجع به هدفمندی یارانه ها پیشنهاد بدهم اما چون موضوع مراعی مانده بود از طرح پیشنهاد من جلوگیری شد اما امروز پیشنهاد محمد یاری نماینده تالش و رضوانشهر در همین رابطه  به رای گذاشته شد.

وی افزود: درباره یک موضوع دیگر دیروز پیشنهادی از طرف من مطرح شد که ابتدا هیئت رئیسه اعلام نکرد که نیاز به اخذ دو سوم آرا دارد اما بعد از آن که به تصویب رسید این نکته اعلام شد بنابراین هیئت رئیسه درخصوص دو پیشنهاد یاد شده نظر نمایندگان را اخذ کند.

"محمدحسن ابوترابی فرد" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست بخش پایانی جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به نماینده تهران گفت: حق با شماست آقای محمدیاری چند پیشنهاد داشت که هیئت رئیسه اجازه طرح یکی از آنها را داد و آن هم رای هم نیاورد. اجازه دهید رویه یکبار رأی گیری راجع به یک موضوع حفظ شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet