هدر موبایل
1390/02/13 09:34:40
سرویس دیگر رسانه‌ها
بروجردی:

تهران مشوق اتحاد گروه‌های فلسطینی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت تهران از توافق اخیر گروه‌های فلسطینی حماس و فتح گفت: این اقدام حلقه دیگری از زنجیره رو به افول رفتن رژیم صهیونیستی است.
تهران مشوق اتحاد گروه‌های فلسطینی است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت تهران از توافق اخیر گروه‌های فلسطینی حماس و فتح گفت: این اقدام حلقه دیگری از زنجیره رو به افول رفتن رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/2260.jpg تهران,مشوق,اتحاد,گروه‌های,فلسطینی,است Icana

"علاء الدین بروجردی" در گفتگو با مهر، در خصوص توافق اخیر گروه‌های فلسطینی حماس و فتح گفت: من معتقدم که حتما باید از توافق حماس و فتح استقبال کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با اعلام اینکه جمهوری اسلامی بارها از اتحاد گروه های فلسطینی حمایت کرده است، افزود: این گام را نیز یک گام ارزشمند در جهت یکپارچگی و وحدت ملت مظلوم فلسطین ارزیابی می کنیم.

وی افزود: با توجه به آرمان مشترکی که گروه های فلسطینی دارند، این توافق می تواند در مقابل صهیونیست ها یک اقدام و گامی به پیش به شمار رود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به بازتاب های توافق حماس با فتح در کشورهای غربی و صهیونیست ها گفت:  آمریکایی ها و صهیونیست ها از این توافق به شدت ناراحت هستند و حتی کمک های خود را به فتح قطع کردند.

وی درباره معادلات منطقه و وضعیت رژیم صهیونیستی پس از این توافق گفت: طبیعتا این اقدام بر موجودیت اسرائیل تاثیر گذاشته و حلقه دیگری از زنجیره رو به افول رفتن رژیم صهیونیستی است.

بروجردی انقلاب مصر را یک حلقه بزرگ از نابودی صهیونیستها دانست و ادامه داد:  این گام هم یک گام دیگر در جهت انحطاط رژیم صهیونیستی به شمار می رود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet