هدر موبایل
1390/02/14 10:13:24
سرویس اجتماعی
محمدی:

کارگران بازوان پیشرفت کشور هستند

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با تاکید بر اینکه کارگران باید با یک قانون مناسب کار کنند، افزود: همه در راستای دفاع از حقوق کارگران بسیج شده‌اند و انتظار داریم این همراهی حوزه کارگری کشور را با تحول مواجه کند.
کارگران بازوان پیشرفت کشور هستند عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با تاکید بر اینکه کارگران باید با یک قانون مناسب کار کنند، افزود: همه در راستای دفاع از حقوق کارگران بسیج شده‌اند و انتظار داریم این همراهی حوزه کارگری کشور را با تحول مواجه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/3935.jpg کارگران,بازوان,پیشرفت,کشور,هستند Icana

قاسم محمدی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) کارگران را بازوان قدرتمند پیشرفت و آبادانی کشور دانست و گفت: یکی از برنامه‌های اساسی در پیشبرد اهداف خدمات‌رسانی در مجلس شورای اسلامی توجه و اهتمام ویژه به اقشار مختلف کارگری بوده، به طوری که در بحث هدفمند کردن یارانه‌ها نیز با در نظر گرفتن شرایط و مؤلفه‌های کارگری اقدام شده است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، توجه به معیشت کارگران، رفع نیازمندی کارگران ساختمانی و ... را از عمده تلاش‌های نمایندگان مجلس اعلام کرد و افزود: پیگیری قانون حمایت از کارگران ساختمانی که سال‌ها در قالب یک نظریه و ایده مطرح بود امروز به عنوان یک روش و لایحه تقدیم مجلس شده است تا این کارگران نیز با خیال آسوده تامین معاش کنند.

محمدی به مشکلات کارگران صنایع دستی، بافندگان فرش و کارگاه‌های تولیدی اشاره کرد و اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در صنایع سبک، سنگین و متوسط جزو لوایح مجلس شورای اسلامی است که امکانات خوبی را در اختیار کارگران و کارفرمایان قرار می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه کارگران باید با یک قانون مناسب کار کنند، افزود: همه در راستای دفاع از حقوق کارگران بسیج شده‌اند و انتظار داریم این همراهی حوزه کارگری کشور را با تحول مواجه کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس به قطب‌های عظیم تولید صنعت کشاورزی و خدمات‌رسانی اشاره کرد و گفت: موتور محرکه تمام این فعالیت‌ها به دست کارگران است.

محمدی به جایگاه عظیم کار و کارگر در کشورهای پیشرفته اشاره کرد و افزود: در این کشورها کارگران به عنوان شریف‌ترین و تأثیرگذارترین افراد معرفی شده‌اند چرا که علاوه بر تولید ثروت اجتماعی، انضباط اجتماعی را نیز فراهم کرده و درآمد کشور را افزایش می‌دهند.

وی کارگری را کاری ارزشمند اعلام کرد و گفت: مجلس با نگاه مناسب به این حوزه از حقوق کار و کارگری دفاع می‌کند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با تاکید بر اینکه هدفمند‌سازی یارانه‌ها اقتصاد کشور را متحول می‌کند، تصریح کرد: اصرار داریم اگر به میزان حقوق کارگران دقت نشده و این قشر مورد بی‌توجهی قرار گرفتند، در این قانون جبران شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: توجه به حوزه کارگری و نظام کارگری باید از بنیان بررسی شده و در استیفای حقوق کارگران اندک بی‌توجهی صورت نگیرد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس تاکید کرد: در تمام کارگروه‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، تشکل‌ها و واحدهای حامی کارگری و نمایندگان کارگران حضور دارند که این امر تاثیر ژرفی بر استیفای حقوق کارگران دارد.

محمدی در پایان به عزم و اراده جدی نمایندگان مجلس در دفاع از حقوق کارگران اشاره کرد و افزود: هر طرح و لایحه‌ای که در این راستا به مجلس ارائه می‌شود باید در راستای دفاع از منزلت کارگر باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet