هدر موبایل
1390/02/13 10:56:51
سرویس صحن
تذکر یوسف نژاد:

طرح پیشنهاد حذف کل پس از بررسی حذف جزء خلاف آیین نامه است

نماینده مردم ساری در مجلس با استناد به آیین‌نامه مجلس طرح پیشنهاد حذف کل درباره بندهای الحاقی بودجه را پس از ورود مجلس به بررسی این بندها مغایر با آیین‌نامه مجلس خواند.
طرح پیشنهاد حذف کل پس از بررسی حذف جزء خلاف آیین نامه است نماینده مردم ساری در مجلس با استناد به آیین‌نامه مجلس طرح پیشنهاد حذف کل درباره بندهای الحاقی بودجه را پس از ورود مجلس به بررسی این بندها مغایر با آیین‌نامه مجلس خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/79.jpg طرح,پیشنهاد,حذف,کل,پس,از,بررسی,حذف,جزء,خلاف,آیین,نامه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) علی اصغر یوسف نژاد در نشست صبح امروز ( سه شنبه 13 اردیبهشت) که به بررسی بخش هزینه‌ای بودجه 90 اختصاص دارد، نسبت به رعایت آیین نامه داخلی مجلس تذکر داد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در تذکر خود با بیان این که طرح پیشنهاد حذف کل باید پیش از ورود مجلس به بررسی اجزای بندهای لایحه صورت گیرد، گفت: طرح پیشنهاد حذف کل بعد از این که مجلس وارد بررسی اجزاء یک بند می شود، خلاف آیین نامه است.

اشاره یوسف‌نژاد به پیشنهاد نماینده صومعه‌سرا بود که بعد از بررسی بخشی از بند 10 الحاقی بر لایحه بودجه، خواستار حذف آن شده بود.

ابوترابی فرد که در زمان ارائه این تذکر اداره جلسه را بر عهده داشت تذکر یوسف نژاد را وارد ندانست و گفت: پیشنهاد دلخوش برای رفع ابهام بود نه حذف کل.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet