هدر موبایل
1390/02/13 11:47:52
سرویس صحن
با رای نمایندگان مجلس:

بند الحاقی 15 لایحه بودجه 90 حذف شد

با رای نمایندگان بند الحاقی ۱۵ لایحه بودجه که در آن به دستگاههای اجرایی اجازه داده می شد برای تامین پیش پرداخت گشایش اعتبارات اسناد ارزی از سرجمع اعتبارات خود استفاده کنند حذف گردید.
بند الحاقی 15 لایحه بودجه 90 حذف شد با رای نمایندگان بند الحاقی 15 لایحه بودجه که در آن به دستگاههای اجرایی اجازه داده می شد برای تامین پیش پرداخت گشایش اعتبارات اسناد ارزی از سرجمع اعتبارات خود استفاده کنند حذف گردید. https://cdn.icana.ir/d/019/3069.jpg بند,الحاقی,15,لایحه,بودجه,90,حذف,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس - سه شنبه 13 اردیبهشت - در ادامه بررسی لایحه بودجه 90 در بخش هزینه‌ای بند الحاقی 15 این لایحه را با 165 رای موافق، 3 رای مخالف و 8 رای ممتنع حذف کردند.

در این بند الحاقی آمده بود مجلس به دستگاه های اجرایی اجازه می دهد با موافقت معاونت برنامه ریزی و راهبردی رئیس جمهور منابع مورد نیاز برای تامین پیش پرداخت گشایش اعتبارات اسنادی ارزی برای تامین تسهیلات مالی (فاینانس) و طرح های تملک دارایی های سرمایه ای را بدون محدودیت جابجایی، از سرجمع اعتبارات خود تامین نماید.

این بند الحاقی با پیشنهاد نادر قاضی پور نماینده ارومیه به دلیل تکراری بودن حذف شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet