هدر موبایل
1390/02/13 12:25:00
سرویس صحن
با رای مجلس صورت گرفت؛

شیوه پرداخت حقوق کارکنان دولت در سال 90 همچون سال 86

با رای مجلس شیوه پرداخت حقوق کارکنان دولت در سال ۹۰ همچون سال ۸۶ خواهد بود.
شیوه پرداخت حقوق کارکنان دولت در سال 90 همچون سال 86 با رای مجلس شیوه پرداخت حقوق کارکنان دولت در سال 90 همچون سال 86 خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/4347.jpg شیوه,پرداخت,حقوق,کارکنان,دولت,در,سال,90,همچون,سال,86 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، نمایندگان در جلسه علنی امروز صبح مجلس - سه شنبه 13 اردیبهشت - مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 90 بند الحاقی 19 این لایحه را بررسی و تصویب کردند.

طبق این مصوبه حکم جزء 1 بند "و" تبصره 19 ماده قانون بودجه سال 86 کل کشور در قانون بودجه سال 90 تنفیذ می شود.

در جزء 1 بند "و" تبصره 19 آمده است: به منظور ایجاد هماهنگی و پرداخت به موقع حقوق و مزایای مستمر کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در کلیه وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی مذکور در ماده 160 قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، به استثنای وزارت اطلاعات و نیروهای مسلح به دولت اجازه داده می‌شود حداکثر تا پایان فروردین ماه سال 1386 اعتبارات مربوط به پرداخت‌های پرسنلی اعم از حقوق، انواع فوق‌العاده مستمر، حق عائله‌مندی و اولاد و همچنین پاداش پایان سال (عیدی) کارکنان یاد شده را به ترتیبی که در آئین‌نامه اجرایی این بند معین خواهد شد از سقف اعتبارات هزینه‌ای مصوب دستگاههای اجرایی ملی و استانی کسر و به سقف اعتبار ردیف 503933 منظور در قسمت چهارم این قانون با عنوان «وزارت امور اقتصادی و دارایی - اعتبار حقوق و مزایای کارکنان وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتی و دستگاههای اجرایی محلی» اضافه نماید. موارد مستثنی از مقررات این بند و چگونگی پرداخت به کارکنان در آئین‌نامه یاد شده معین می‌شود.

آئین‌نامه اجرایی این بند با پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet