ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/02/13 12:58:32
سرویس صحن
عباس‌پور در اعتراض به بودجه‌نویسی دولت:

معاونت راهبردی ریاست جمهوری در بودجه نویسی مخفی‌کاری می‌کند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در اعتراض به جزء ج بند الحاقی ۱۷ لایحه بودجه گفت: این‌طور بودجه‌نویسی خلاف قانون است و معاونت راهبردی رئیس جمهوری در بودجه‌نویسی مخفی‌کاری می‌کند.
معاونت راهبردی ریاست جمهوری در بودجه نویسی مخفی‌کاری می‌کند رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در اعتراض به جزء ج بند الحاقی 17 لایحه بودجه گفت: این‌طور بودجه‌نویسی خلاف قانون است و معاونت راهبردی رئیس جمهوری در بودجه‌نویسی مخفی‌کاری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/64.jpg معاونت,راهبردی,ریاست,جمهوری,در,بودجه,نویسی,مخفی‌کاری,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، علی عباس‌پور تهرانی‌فرد در جلسه علنی امروز-13 اردیبهشت- در ادامه بررسی لایحه بودجه سال 90 در بخش هزینه‌ای در تشریح پیشنهاد حذف خود برای جزء ج بند الحاقی 17 این لایحه گفت: باید دقیقا مشخص شود چه مبلغی برای صندوق نوآوری و شکوفایی و تامین 15 درصد پیش‌پرداخت فناوری‌های نوین در نظر گرفته شده است.

در جز ج بند الحاقی 17 لایحه بودجه آمده است: از محل افزایش درآمد حاصل از صادرات نفت، یک میلیارد و 500 میلیون دلار بابت صندوق نوآوری و شکوفایی و تضمین‌های ماده 62 قانون محاسبات عمومی و نیز 15 درصد پیش‌پرداخت موضوع ماده مذکور و فناوری‌های نوین اختصاص می‌یابد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس در اعتراض به این جزء از بند الحاقی 17 لایحه بودجه گفت: این چه طرز قانون‌نویسی است. این مخفی‌کاری در بودجه از ابتدای بودجه از سوی عزیزی معاونت برنامه‌ریزی و راهبردی رئیس جمهور تکرار شده است، این چه طرز برخوید با مجلس است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با تایید اظهارات عباس‌پور گفت: این 2 مقوله جدا است و باید اعتبارات هر یک به طور جداگانه مشخص شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet