هدر موبایل
1386/05/28 16:04:00
سرویس صحن

کارخانه‌ای: دولت اسلامی اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد بغض و کینه دشمنان است

نماینده مردم همدان گفت: در حالی که در دولت آمریکا ۱۰۸ میلیون دلار صرفا جهت تضعیف و ایجاد ناامنی در دولت دکتر احمدی‌نژاد اختصاص می‌یابد ناگفته پیداست که دولت اسلامی بیش از هر زمان دیگری مورد هجوم، بغض و کینه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

ابراهیم کارخانه‌ای، ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی با تبریک ایام میلاد حماسه‌آفرینان قیام عاشورا، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بنیانگذار قیام عاشورا و روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع)، پرچمدار قیام عاشورا و روز جانباز و میلاد حضرت امام سجاد(ع) پیام‌رسان قیام کربلا، گفت: درخشش جمهوری اسلامی ایران در آیینه عزت و سربلندی، نماد وحدت کلمه امت سربلند ایران اسلامی در اطاعت از رهبر معظم انقلاب و حمایت از دولت خدمتگزار است.

نماینده مردم همدان با بیان این مطلب که بزرگ‌ترین افتخار دولت اسلامی جایگزین کردن گفتمان عدالت با گفتمان توسعه‌ سیاسی است، اظهار داشت: در حالی که در دولت آمریکا 108 میلیون دلار صرفا جهت تضعیف و ایجاد ناامنی در دولت دکتر احمدی‌نژاد اختصاص می‌یابد ناگفته پیداست که دولت اسلامی بیش از هر زمان دیگری مورد هجوم، بغض و کینه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، تصریح کرد: چنانچه برنامه‌های دولت اسلامی در اقصی نقاط ایران پیاده شود و ساختار جمهوری اسلامی بر پایه عدالت که ستون پایداری نظام اسلامی است بیش از پیش مستحکم و شکوفا شود به یقین نه تنها توطئه‌های آمریکا در ایران اسلامی بی‌اثر و نقش بر آب خواهد شد، بلکه جمهوری اسلامی ایران با هویت دینی و اقتدار علمی به عنوان الگوی کشورهای اسلامی و همه‌ کشورهای آزادی‌خواه جهان، منافع قدرت‌های سلطه‌جو را در منطقه به خطر خواهد انداخت.

کارخانه‌ای گفت: امروزه شاهد هستیم که تحت رهنمودهای هوشمندانه‌ مقام معظم رهبری و تدابیر شجاعانه‌ دولت خدمتگزار و عدالت‌محور دکتر احمدی‌نژاد، خاورمیانه‌ جدید بر پایه‌ی بیداری ملت‌های آزاده‌ جهان با محوریت اسلام و ایران در حال شکل‌گیری است.

کارخانه‌ای افزود: این که ایران اسلامی بر پایه‌ ایمان مذهبی و وحدت کلمه و روحیه‌ شهادت‌طلبی توانسته است معادلات سیاسی جهان را به نفع جهان اسلام و ملت‌های آزاده جهان برهم بزند و در آیینه‌ عبرت و اقتدار جهان، خواب راحت را از چشمان مستکبران برباید حاصل همدلی، هوشمندی و دین‌مداری ملت بزرگ ایران است.

وی تصریح کرد: اطاعت از رهبری حکم می‌کند بر اساس تاکیدات و رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه‌ انقلاب اسلامی، دولت اسلامی را یاری کرده و تضعیف آن را مغایر فرموده‌های مقام معظم رهبری دانسته و با وحدت کلمه به عزت و عظمت ایران اسلامی بیفزاییم.

کارخانه‌ای ادامه داد: این که رییس جمهور محبوب ایران اسلامی در مدتی کمتر از دو سال توانسته به 336 شهرستان سفر کرده و جلسه‌ هیات دولت را در اقصی نقاط ایران اسلامی تشکیل دهد و موجبات تصویب و اجرایی شدن صدها پروژه‌ را فراهم کند، انقلاب و تحولی بزرگ در عرصه‌ خدمت‌رسانی به مردمی است که جزء به عدالت، سازندگی و معنویت و مجد و عظمت اسلام و ایران به چیز دیگری نمی‌اندیشند.

این نماینده‌ مجلس از نمایندگان و خدمتگزاران این ملت خواست که تمام قدرت، مدیریت و برنامه‌ریزی خود را در جهت خدمت صادقانه هر چه بیشتر به مردم مومن، انقلابی و خوب ایران به کار گیرند.

وی تقویت خدمت‌رسانی به مردم، حفظ وحدت، امنیت و مصالح ملی را از وظایف جناح‌های سیاسی دانست و گفت: جناح‌های سیاسی بدانند عملکرد آنها در دوران خدمت همچنان در بوته نقد و انتقاد مردم است. ملت بزرگ و هوشیار ایران در طول سال‌های انقلاب اسلامی خدمتگزاران بی‌مدعا، صادق و سخت‌کوش خود را شناخته‌اند و در اطاعت از رهنمودهای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب راه عزت و سربلندی ایران را ادامه خواهند داد و هرگز تحت تاثیر القائات سیاسی قرار نمی‌گیرند و جریانات سیاسی را بر پایه‌ لوح عمل آنها مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان اظهار کرد: بدون شک هر جریان سیاسی باید در پشت تابلویی بایستد که در دوران اقتدار آن را رقم زده‌اند. ملت عظیم ایران بسیار بیدار و بزرگ‌تر از آن است که نمره انشاء نظری و سیاسی گروه‌ها را به پای دردمندی آنها بنویسد و از گفتمان رایج و عملکرد گذشته‌ آنها غافل باشد.

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet