انتخابات ریاست جمهوری
1386/05/28 11:27:00
سرویس صحن
تذکرات کتبی نمایندگان

یحیی‌زاده خواستار موضع‌گیری قاطع وزرای خارجه و دفاع در برابر گستاخی آمریکا نسبت به سپاه شد

نماینده تفت و میبد موضع‌گیری قاطع و انقلابی وزرای امور خارجه و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح علیه آمریکا به علت گستاخی نسبت به نهاد مردمی سپاه پاسداران را خواستار شد.

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور که در جلسه علنی روز یکشنبه 28 مرداد توسط حدادعادل قرائت گردید به این شرح است:

تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز و سودانی نماینده اهواز به وزیر بازرگانی در مورد لزوم کنترل قیمت فرآورده‌‌های لبنی و اجرای کامل مصوبه شورای اقتصاد.

تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز و سودانی نماینده اهواز، بزرگیان نماینده سبزوار، شهریاری نماینده زاهدان و عبادی نماینده بیرجند به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در مورد لزوم ساماندهی بیمه‌های درمانی و رفع تبعیض میان نحوه و ارائه خدمات درمانی از سوی سازمان‌های بیمه گر.

تذکر مدنی نماینده گناباد به وزیر کار و امور اجتماعی در مورد تکمیل مجموعه ورزشی کارگران گناباد با توجه به مصوبه سفر استانی هیات دولت.

تذکر نیک نام نماینده زرتشتیان به رئیس جمهور و وزیر نیرو در مورد دستور جابجایی جایگاه ارائه سوخت سی ان جی و دکل‌های برق فشار قوی از کنار معماری ثبت شده میراث فرهنگی آرامگاه زرتشتیان یزد و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد انتخاب سوالات آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی مربوط به اقلیت‌های دینی از متن کتاب‌های درسی دوره متوسطه.

تذکر فرهنگی نماینده تبریز و اسکو و آذرشهر به وزیر کشور در مورد ضرورت تخصیص سهمیه سوخت برای جانبازان ویلچری که مجبور به استفاده از خودروهای شخصی برای ترددهای خود می‌باشند و به وزیر امور خارجه در مورد تاکید لازم بر اجتناب از تعلل برای اخذ ویزای متخصصان فرانسوی طرف قرارداد راه اندازی دستگاه‌های حفار قطار شهری تبریز.

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزرای امور خارجه و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مورد ضرورت موضع‌گیری قاطع و انقلابی علیه آمریکا به علت گستاخی نسبت به نهاد مردمی سپاه پاسداران و لزوم تجهیز این نهاد به پیشرفته‌ترین تجهیزات با توجه به این تهدیدات.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet