شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/05/28 16:49:00
سرویس سیاسی
با حضور نایب رئیس مجلس صورت گرفت:

تجلیل از نمایندگان و پرسنل جانباز و آزاده مجلس

ظهر امروز یکشنبه، پس از جلسه علنی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع پرسنل و نمایندگان آزاده و جانباز مجلس در محل کمیسیون تلفیق از مقام شامخ این عزیزان قدردانی کرد.

محمدرضا باهنر نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با تبریک اعیاد ماه شعبان گفت: دفاع از ایثار و ایثارگری جزو وظایف غیر قابل گذشت مسئولین نظام جمهوری اسلامی است، چرا که امیدواریم نظام جمهوری اسلامی که برپایه ایثار مخلصانه ملت ایران بوجود آمده و استمرار پیدا می‌کند ،به دست صاحب اصلی آن امام عصر «عج» برسد.

وی با اشاره به گذشت 30 سال از عمر انقلاب گفت: موقعیت اسلام به طور اعم و امت اسلام به طور اخص متحول گردیده است به طوری که جمهوری اسلامی تبدیل به خار چشمی برای مستکبرین گردیده است و ما اینها را از آزادگان، جانبازان و ایثارگران داریم و با تلاش‌های دولت نهم فضایی ایثارگری را در جای جای کشور شاهد هستیم.

نایب رئیس مجلس در ادامه سخنان خود گفت: در نبرد حزب الله اگر چه آمریکایی‌ها حضور فیزیکی نداشتند اما در واقع جدالی بود بین ایدئولوژی لیبرال دموکرات آمریکایی و اسلام ناب محمدی که این جدال با مرکزیت و ام القراء ایران اسلامی به پیروزی رسید.

وی در ادامه تلاش برای جبران فداکاری‌های ایثارگران را راهی برای شکرگذاری خداوند دانست و با اشاره به مشکلات در پیش رو برای تصویب لایحه خدمات جامع ایثارگران ابراز امیدواری کرد تا قبل از پایان سالجاری این لایحه مصوب گردد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet