حلول ماه ربیع الاول
1390/04/05 12:51:49
سرویس فرهنگی

گمانه‌زنی‌ها در مورد گزینه‌های احتمالی تصدی وزارت ورزش همچنان ادامه دارد

عضو کارگروه تربیت بدنی مجلس با اشاره به گزینه‌های احتمالی دولت برای تصدی وزارت ورزش و جوانان گفت: محمود صلاحی، استاندار کنونی استان خراسان رضوی آخرین فرد مطرح‌شده به عنوان گزینه احتمالی دولت برای تصدی وزارت ورزش و جوانان است.
گمانه‌زنی‌ها در مورد گزینه‌های احتمالی تصدی وزارت ورزش همچنان ادامه دارد عضو کارگروه تربیت بدنی مجلس با اشاره به گزینه‌های احتمالی دولت برای تصدی وزارت ورزش و جوانان گفت: محمود صلاحی، استاندار کنونی استان خراسان رضوی آخرین فرد مطرح‌شده به عنوان گزینه احتمالی دولت برای تصدی وزارت ورزش و جوانان است. https://cdn.icana.ir/d/019/7674.jpg گمانه‌زنی‌ها,در,مورد,گزینه‌های,احتمالی,تصدی,وزارت,ورزش,همچنان,ادامه,دارد Icana

"سید جلال یحیی زاده" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان اینکه حسین فدامالکی یکی دیگر از گزینه‌های احتمالی دولت برای اداره وزارت ورزش و جوانان بوده است، تصریح کرد: از هفته گذشته و پس از عدم رأی اعتماد مجلس به حمید سجادی، حسین فدامالکی و محمود صلاحی به عنوان گزینه‌های احتمالی دولت برای تصدی وزارت ورزش و جوانان مطرح شده بودند.

نماینده مردم تفت و میبد افزود: طبق اخبار غیررسمی، حسین فدامالکی برای اداره وزارت ورزش و جوانان ازسوی دولت مورد تأیید قرار نگرفته و اکنون محمود صلاحی به عنوان جدی‌ترین گزینه احتمالی دولت برای تصدی این وزارتخانه مطرح است.

یحیی‌زاده با اشاره به تعیین محمد عباسی، وزیر تعاون به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان ازسوی رئیس جمهوری گفت: مدت زمان سه‌ماهه قانونی برای سرپرستی وزارت ورزش و جوانان به پایان رسیده است و سرپرستی عباسی بر وزارت ورزش فقط برای مدت‌زمان کوتاهی تا معرفی وزیر جدید می‌تواند ادامه داشته باشد.

عضو کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی تعیین سرپرست برای وزارت ورزش و جوانان را در موقعیت کنونی تنها راه ممکن دانست و تصریح کرد: اگر دولت برای وزارت ورزش و جوانان سرپرست تعیین نمی‌کرد، در این دوره بلاتکلیفی باید زمام امور ورزش کشور را دوباره به دست مسئولان سازمان تربیت بدنی سابق می‌سپرد که این اقدام بسیار بدتر و نادرست‌تر از تعیین سرپرست برای وزارت ورزش و جوانان بود.

یحیی‌زاده با تأکید بر ضرورت معرفی هرچه سریع‌تر وزیر ورزش و جوانان گفت: مدت سرپرستی عباسی بر وزارت ورزش و جوانان نباید بیش از چند روز طول بکشد و اگر دولت قصد داشته باشد که سرپرستی عباسی بر این وزارتخانه را تا سه ماه ادامه دهد، مجلس حتما واکنش نشان خواهد داد.

محمود صلاحی، کارشناس ارشد حقوق بین الملل ودکترای افتخاری در علوم فنی، هم اکنون استاندار استان خراسان رضوی است. وی در کارنامه مدیریتی خود سمت‌هایی همچون دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی، مشاور ریس جمهور در امور مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی، رئیس هیات مدیره اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل سازمان میادین شهرداری تهران و دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان تهران را دارد.

صلاحی عضو هیئت رئیسه فدراسیون بیسبال ، راگبی ، سافت بال و کریکت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet