ایام محرم 1398
1390/04/05 12:01:00
سرویس صحن

سفر هیئت گروه دوستی پارلمانی ایران و کرواسی به زاگرب

یک هیئت شش نفره از اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کرواسی در مجلس شورای سلامی بنا به دعوت پارلمان کرواسی جهت دیداری رسمی از زاگرب بامداد روز یکشنبه ۵ تیر ماه به این کشور عزیمت کردند.
سفر هیئت گروه دوستی پارلمانی ایران و کرواسی به زاگرب یک هیئت شش نفره از اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و کرواسی در مجلس شورای سلامی بنا به دعوت پارلمان کرواسی جهت دیداری رسمی از زاگرب بامداد روز یکشنبه 5 تیر ماه به این کشور عزیمت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/501.jpg سفر,هیئت,گروه,دوستی,پارلمانی,ایران,و,کرواسی,به,زاگرب Icana

هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی "حشمت‌الله فلاحت پیشه" رییس و همراهی "شبیب جویجری"، "سیدعلی موسوی جرف"، "اکبر رنجبرزاده"، "جهانبخش امین" و "هاشم سواری" از اعضای گروه دوستی پارلمانی دو کشور در طول اقامت پنج روزه در زاگرب با تنی چند از مقامات عالی رتبه سیاسی و پارلمانی و فرهنگی کرواسی دیدار خواهند کرد.

روابط دوجانبه، تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی به ویژه گسترش مناسبات پارلمانی از موضوعات مورد مذاکره هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با مقامات عالی رتبه کرواسی است.

هیئت گروه دوستی پارلمانی ایران و کرواسی طی اقامت خود در زاگرب، از اماکن تاریخی و مراکز دانشگاهی این کشور که پیشینه‌ فرهنگی طولانی و باستانی دارد، بازدید می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet