هدر موبایل
1390/04/05 15:57:30
سرویس سیاسی

تلاش برای تحریم سخنرانی پاپ در پارلمان آلمان

"رولف شوانیتس" نماینده پارلمان آلمان با ارائه درخواستی به ۱۴۶نماینده، خواستار تحریم سخنرانی "پاپ بندیکت شانزدهم" رهبر کاتولیک‌های جهان در پارلمان این کشور شد.
تلاش برای تحریم سخنرانی پاپ در پارلمان آلمان "رولف شوانیتس" نماینده پارلمان آلمان با ارائه درخواستی به 146نماینده، خواستار تحریم سخنرانی "پاپ بندیکت شانزدهم" رهبر کاتولیک‌های جهان در پارلمان این کشور شد. https://cdn.icana.ir/d/019/230.jpg تلاش,برای,تحریم,سخنرانی,پاپ,در,پارلمان,آلمان Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از پایگاه خبری آلمانی دویچه وله، نماینده حزب "سوسیال دموکرات" در پارلمان فدرال آلمان (بوتدس تاگ) با اعلام این‌که سخنرانی پاپ در پارلمان این کشور با اصل بی‌طرفی مذهبی آلمان در تناقض است و پارلمان نباید محلی برای تبلیغات مذهبی باشد، خواستار تحریم سخنرانی رهبر کاتولیک‌های جهان در این نهاد شد.
این قانون‌گذار آلمانی همچنین گفت که پاپ در ظلم و ستم و استثمار میلیون‌ها انسان دست داشته است.
با این وجود رهبر حزب سوسیال دموکرات در پارلمان آلمان اعلام کرد پاپ درباره مسائل مربوط به کلیسا صحبتی نخواهد کرد و سخنرانی وی بر وضعیت سیاسی فعلی متمرکز است.
پاپ قرار است 22 تا 25 ماه سپتامبر (31 شهریور تا سوم مهر) از آلمان دیدن کند. یکی از برنامه های پاپ، سخنرانی در پارلمان این کشور اعلام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet