ایام محرم 1398
1390/04/05 14:21:48
سرویس اقتصادی
کعبی با تأکید بر ضعف در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها:

بی‌توجهی دولت به مردم، نمایندگان را شوکه کرده است

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که دولت بار مشکل‌های خود را بر شانه‌های مردم گذاشته است، گفت: بی‌توجهی دستگاه اجرایی به زندگی مردم که هر روز دشوارتر و پرهزینه‌تر می‌شود، همه را شوکه کرده است.
بی‌توجهی دولت به مردم، نمایندگان را شوکه کرده است نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که دولت بار مشکل‌های خود را بر شانه‌های مردم گذاشته است، گفت: بی‌توجهی دستگاه اجرایی به زندگی مردم که هر روز دشوارتر و پرهزینه‌تر می‌شود، همه را شوکه کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7583.jpg بی‌توجهی,دولت,به,مردم،,نمایندگان,را,شوکه,کرده,است Icana

"عبدالله کعبی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: افزایش روز افزون قیمت کالاها و خدمات در کشور، واقعا نگران کننده است و کسی پاشخگوی این نگرانی مردم نیست.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بی‌توجهی دولت به زندگی روزمره مردم که روز از پی روز دشوارتر می‌شود، هم نمایندگان و هم کارشناسان را شوکه کرده است.

وی ادامه داد: افزایش 30 درصدی بهای استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی در 6 ماه، شهرنشینی را به یک امر فی نفسه هزینه‌دار تبدیل کرده است.

کعبی تأکید کرد: هدفمندی یارانه‌ها به منظور اهدای رضایت بیشتر از زندگی به مردم بود، نه به هم ریختن سازمان زندگی آنان.

این نماینده مردم در مجلس، توضیح داد: اگر قرار است که یارانه‌ها زندگی مردم را تحمل ناپذیر کنند، هیچ کسی راضی به اجرای آن نیست.

وی افزود: ما باید بدانیم که هر قانونی را برای رسیدن به چه هدفی تدوین و اجرا می‌کنیم؛ عدم اجرای صحیح و متناسب هدفمندی یارانه‌ها اوضاع معیشتی مردم را بحرانی کرده است.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که مردم رفاه می‌خواهند نه آمار و تبلیغ، یادآور شد: دولت بار مشکل‌های خود را بر شانه‌های مردم گذاشته و این عین نادیده گرفتن مردم است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet