خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/04/05 14:56:55
سرویس اقتصادی
شاپور پولادی:

مردم از وزارت راه و شهرسازی انتظارهای فراوانی دارند

عضو کمیسیون عمران با بیان این که سال جهاد اقتصادی، سال توسعه پایدار است، گفت: مردم از وزارتخانه تازه تأسیس راه و شهرسازی انتظارهای زیادی دارند و نباید این انتظارها را نادیده گرفت.
مردم از وزارت راه و شهرسازی انتظارهای فراوانی دارند عضو کمیسیون عمران با بیان این که سال جهاد اقتصادی، سال توسعه پایدار است، گفت: مردم از وزارتخانه تازه تأسیس راه و شهرسازی انتظارهای زیادی دارند و نباید این انتظارها را نادیده گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/7681.jpg مردم,از,وزارت,راه,و,شهرسازی,انتظارهای,فراوانی,دارند Icana

"شاپور پولادی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: همراهی مجلس با وزیر راه و شهرسازی و رأی اعتماد به وی انتظارهای نمایندگان را از توسعه این بخش‌های زیربنایی بالاتر می‌برد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ایران یک کشور در حال توسعه است و برای فراهم کردن زمینه‌های توسعه پایدار باید زیرساخت‌ها را هموار و فراهم کرد.

وی ادامه داد: وزارتخانه راه و شهرسازی همان طور که از اسمش هم برمی‌آید باید به توسعه فضاهای شهری و تقویت بنیه‌های ارتباطی کشور بپردازد.

پولادی تأکید کرد: نمایندگان مردم از دولت و تمام دستگاه‌های اجرایی، کار، تعامل مناسب با مردم و قانون‌مداری می‌خواهند و به ویژه در سال جهاد اقتصادی از وزیر راه و شهرسازی انتظار می‌رود که متناسب با شأن نام امسال، بازدهی و کارایی مثبت برای جامعه داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس، یاداور شد: توسعه و به‌سازی بافت شهرها و روستاها و جاده‌های مواصلاتی در کشور، از مهمترین خواست‌های مردم از وزارت راه و شهرسازی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet