خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/04/20 14:51:23
سرویس اجتماعی
معاون اول رئیس‌جمهور خبر داد:

معرفی شیخ‌الاسلام به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: رئیس جمهور در آینده نزدیک "عبدالرضا شیخ‌الاسلام" را به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی خواهد کرد.
معرفی شیخ‌الاسلام به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معاون اول رئیس‌جمهور گفت: رئیس جمهور در آینده نزدیک "عبدالرضا شیخ‌الاسلام" را به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3301.jpg معرفی,شیخ‌الاسلام,به,عنوان,وزیر,تعاون،,کار,و,رفاه,اجتماعی Icana

به گزارش فارس، "محمدرضا رحیمی" در همایش تجلیل از برترین‌های عرصه کارآفرینی و اشتغال سازمان بهزیستی کشور که امروز در پارک پردیسان برگزار شد، با اشاره به اینکه افراد معلول نسبت به نعمت‌هایی که خدا به آنها داده، شکرگزار هستند، اظهار داشت:‌ این در حالی است که برخی از افراد با داشتن سلامتی کامل و برخوردار بودن از نعمت‌های فراوان در مقابل خداوند سرکشی می‌کنند.

وی تصریح کرد: انسان باید قدر نعمت‌هایی که خداوند به او داده است را بداند و شکر نعمت کند که معمولاً‌ بشر این چنین نیست و در زندگی 50، 60 یا 70 ساله خود در این دنیا، قدر نعمت‌هایی که خدا به او داده است را نمی‌داند.

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به جامعه هدف سازمان بهزیستی اظهار داشت: افراد معلول و مددجو نسبت به نعمت‌هایی که خداوند به آنها داده است، قدردانی می‌کنند و خداوند را شاکر هستند ولی در مقابل، افراد سالمی هستند که در مقابل خداوند سرکشی می‌کنند.

وی بیان داشت: رئیس جمهور در آینده نزدیک عبدالرضا شیخ‌الاسلام را به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی خواهد کرد چرا که خدمات او در حوزه اشتغال قابل تقدیر است.

رحیمی ادامه داد: در سال گذشته به دستور رئیس جمهور و با همکاری وزیر کار موفق شدیم یک میلیون و 600 هزار فرصت شغلی در کشور فراهم کنیم و این در حالی بود که در ابتدا قرار بود یک میلیون و 100 هزار فرصت شغلی فراهم شود.

معاون اول رئیس جمهور اضافه کرد:‌ خوشبختانه استانداران و همه مسئولان حوزه اشتغال در سراسر کشور با عزم جدی و تلاش شبانه روزی موفق به ایجاد یک میلیون و 600 هزار فرصت شغلی در کشور شدند اما متأسفانه برخی‌ از افراد این آمارهای را زیر سوال می‌برند و عنوان می‌کنند این آمارها صحیح نیست. به طور کلی ایجاد یک میلیون و 600 هزار فرصت شغلی کار بسیار سخت و دشواری است.

وی بیان داشت: بهزیستی نیز در سال گذشته متقبل شد تا 27 هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف خود فراهم کند که این سازمان در این عرصه موفق شد و امسال نیز تعهد کرده است 100 هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف خود فراهم کند.

رحیمی ادامه داد: در سال جاری بنا داریم 2 میلیون و 500 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد کنیم که در همین راستا سهم هر استان مشخص شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet