ایام محرم 1398
1390/04/05 14:57:29
سرویس فرهنگی
فردا و به میزبانی مجلس برگزار می‌شود

جلسه مشترک کمیته تربیت بدنی مجلس با کفاشیان و افشار زاده

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس از احضار روسای فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک به این کمیته به منظور بررسی اتفاقات اخیر فوتبال کشور خبر داد.
جلسه مشترک کمیته تربیت بدنی مجلس با کفاشیان و افشار زاده رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس از احضار روسای فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک به این کمیته به منظور بررسی اتفاقات اخیر فوتبال کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1016.jpg جلسه,مشترک,کمیته,تربیت,بدنی,مجلس,با,کفاشیان,و,افشار,زاده Icana

"علیرضا دهقانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، اعلام کرد: کارگروه ورزش کمیسیون فرهنگی از "علی کفاشیان"، رئیس فدراسیون فوتبال و "بهرام افشارزاده"، رییس کمیته ملی المپیک دعوت کرده است تا در این کمیته حضور یابند.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس درمورد محور این دیدار توضیح داد: اتفاقات اخیر فوتبال که موجب حذف تیم ملی امید و از دست دادن فرصت برای حضور در المپیک شد، محور این دیدار خواهد بود که از روسای مربوطه خواهیم خواست در این باره به نمایندگان توضیح دهند.

به گفته دهقانی علاوه بر خود وی، "جواد آرین‌منش" و "فاطمه رهبر" از دیگر اعضای کارگروه نیز در این دیدار که ساعت 9 صبح فردا دوشنبه برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.

تیم ملی امید ایران در بازی خود مقابل تیم امید عراق، نتیجه را واگذار کرد تا از راهیابی به مسابقات المپیک بازماند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet