هدر موبایل
1390/04/06 18:35:27
سرویس استان ها
عبدالرضا ترابی خبر داد:

ساخت مسکن مهر در شهر جدید 50 هزار نفری ایوانکی

شهر جدید ۵۰ هزار نفری ایوانکی از شهرهای اقماری بزرگ در کشور است که توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس ساخته می‌شود. زمینی که برای این شهر جدید اختصاص داده شده، حدود ۸۰۰ هکتار بود که در حال حاضر ۳۰۰ هکتار آن در دست اجراست و بخش اعظم آن آماده‌سازی‌ شده است.
ساخت مسکن مهر در شهر جدید 50 هزار نفری ایوانکی شهر جدید 50 هزار نفری ایوانکی از شهرهای اقماری بزرگ در کشور است که توسط شرکت عمران شهر جدید پردیس ساخته می‌شود. زمینی که برای این شهر جدید اختصاص داده شده، حدود 800 هکتار بود که در حال حاضر 300 هکتار آن در دست اجراست و بخش اعظم آن آماده‌سازی‌ شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7779.jpg ساخت,مسکن,مهر,در,شهر,جدید,50,هزار,نفری,ایوانکی Icana

"عبدالرضا ترابی" در گفت‌وگو با خبرنگار کویر، درخصوص اقدامات پیگیری شده از سوی وی در حوزه انتخابیه‌‌اش به ساخت مسکن مهر در شهر جدید ایوانکی اشاره کرد و ضمن بیان مطلب فوق افزود: منبع آب بتونی و مدرسه این شهر ساخته شده و زیرسازی خیابان‌های اصلی‌‌اش انجام شده است. رساندن برق و تلفن و گاز تا حدودی انجام گرفته و در حال حاضر ساخت مسکن مهر در حال اجراست و تعداد زیادی واحدهای 3 تا 4 طبقه در آنجا ساخته شده است.

وی افزود: این شهر به‌علت نزدیکی‌‌اش به تهران یکی از شهرهای مناسبی است که می‌تواند محل انتقال بخشی از جمعیت فزاینده تهران باشد. تعاونی‌های مسکن وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف اعلام آمادگی کرده‌اند که در این شهر جدید اسکان پیدا کنند. همچنین چندین واحد صنعتیِ اطراف این شهر درخواست داشته‌اند که برای پرسنل خود در این شهر سرمایه‌گذاری کنند.

ترابی تأکید کرد: در حال حاضر مسکن مهر در این شهر جدید، در دست ساخت است و در آینده یکی از مناطق بسیار خوب خواهد شد.

نماینده مردم گرمسار، همچنین به دانشگاه جامع این شهرستان اشاره کرد و افزود: مجوز تأسیس دانشگاه جامع گرمسار را سال گذشته از وزیر علوم و تحقیقات و فناوری گرفتیم و راه‌اندازی این دانشگاه در شورای گسترش وزارت علوم نیز تصویب و ابلاغ شده است. در حال حاضر، 50 هکتار زمین برای این دانشگاه در نظر گرفته‌ایم و 2 دانشکده ی با موافقت وزیر علوم و شورای گسترش، احداث خواهد شد.

وی گفت: با توجه به این‌که در بودجه سال‌جاری، 6 میلیارد تومان اعتبار به دانشگاه جامع اختصاص یافته است، جلساتی را با وزرات علوم برگزار کردیم تا عملیات اجرایی این دانشکده‌ها هر‌چه سریعتر شروع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet