ایام محرم 1398
1390/04/07 09:48:00
سرویس سیاسی
آقازاده:

دشمن از طریق گسل‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود

رئیس مجمع نمایندگان مردم گیلان گفت: دشمن از طریق گسل‌‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود که باید هوشمندانه با این مسئله برخورد شود.
دشمن از طریق گسل‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود رئیس مجمع نمایندگان مردم گیلان گفت: دشمن از طریق گسل‌‌های اجتماعی وارد میدان جنگ نرم می‌شود که باید هوشمندانه با این مسئله برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3648.jpg دشمن,از,طریق,گسل‌های,اجتماعی,وارد,میدان,جنگ,نرم,می‌شود Icana

"علی آقازاده دافساری" در گفت‌وگو با گلچین اظهار داشت: ابزار دشمن در جنگ نرم اقدامات نرم‌ افزاری اعم از تبلیغی، رسانه‌ای، اجتماعی، سیاسی، روانی، فرهنگی است که جامعه یا گروه هدف را نشانه می‌‌گیرد و بدون درگیری نظامی، رقیب را به انفعال و شکست وامی‌‌دارد.

وی افزود: دشمن در این جنگ از تمام قدرت و توانایی خود در رسیدن به اهداف مورد نظر از طریق جذب دیگران به جای استفاده از زور و بیان کردن چهره موجه از خود، استفاده می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: معمولا در جنگ نرم تحولات اجتماعی و تغییرات اجتماعی بیشتر مورد توجه قرار می‌‌گیرد و دشمن از طریق ابزار فرهنگی و اجتماعی تغییرات بسیار زیاد اجتماعی ایجاد می‌کند.

وی همچنین به ایجاد شکاف و گسل در جامعه از سوی ایادی شیطان بزرگ اشاره کرد و افزود: دشمن با مطرح کردن اختلافات فرهنگی و زبانی و با القای افکار منفی در بین مردم و بدبین کردن افراد جامعه به دولت برای پیشبرد اهداف پلید خود بهره می‌گیرد.

آقازاده تاکید کرد: با حضور مؤثر و فعال باید با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی مقابله کرد و با اتحاد و همدلی بر دشمنان این مرز و بوم پیروز شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet