هدر موبایل
1390/04/05 15:59:00
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون شوراها در آستانه هفتم تیر:

شهادت بهشتی، صدمه بزرگی به بدنه نیروهای وفادار به انقلاب زد

نائب رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس با اشاره به تخریب بهشتی از سوی معاندان، منحرفان و ناآگاهان، تاکید کرد: شهادت دبیرکل حزب جمهوری پاکی ایشان را به اثبات رساند.
شهادت بهشتی، صدمه بزرگی به بدنه نیروهای وفادار به انقلاب زد نائب رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس با اشاره به تخریب بهشتی از سوی معاندان، منحرفان و ناآگاهان، تاکید کرد: شهادت دبیرکل حزب جمهوری پاکی ایشان را به اثبات رساند. https://cdn.icana.ir/d/019/462.jpg شهادت,بهشتی،,صدمه,بزرگی,به,بدنه,نیروهای,وفادار,به,انقلاب,زد Icana

"سلمان خدادادی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره سالروز حادثه هفتم تیر، گفت: شهید "بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی در آن حادثه به شهادت رسیدند و این امر آسیب و صدمه بزرگی به بدنه نیروهای پیرو ولایت و وفادار به انقلاب زد.

نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمان مجاهدین خلق با اقدام تروریستی خود در آن روز، نظام جمهوری اسلامی را از وجود مدیران وارسته انقلابی محروم کرد که اثرات این ضایعه تا به امروز مشهود است؛ اما خون آن شهیدان والا مقام در تثبیت انقلاب بسیار موثر بود.

وی افزود: معاندان، منحرفان و ناآگاهان تا پیش از شهادت دکتر "بهشتی" از هیچ اقدامی در تخریب چهره وی نزد افکارعمومی مضایقه نمی‌کردند؛ اما بعد از هفتم تیر پاکی و مظلومیت این شهید برای همگان محرز شد و ملت ایران عمق خباثت سازمان مجاهدین خلق را شناخت و با تنفر شدید از اقدامات آن سازمان اعلام انزجار کرد.

نائب رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس درباره هدف منافقین از ترور شهید "بهشتی"، اظهار کرد: گروهک منافقین در اوایل انقلاب با حذف نیروهای پیرو امام خمینی (ره) می‌خواست زمینه را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی مهیا کند؛ اما ترور‌ها نتیجه عکس داد، یعنی مردم با بیداری خود شکست این گروهک را رقم زدند.

وی در مورد میزان تحقق اهداف شهیدان انقلاب، ادامه داد: هرچند تا تامین کامل آن اهداف راه طولانی در پیش است، اما ملت ایران آرمان‌های شهدا را به یاد دارد و هر روز مسمم‌تر از گذشته در جهت رسیدن آنها حرکت می‌کند.

هفتم تیرماه ۶۰، "محمد حسین بهشتی" و ۷۲ تن از یاران وی بر اثر حادثه بمب‌گذاری در دفتر حزب جمهوری به درجه رفیع شهادت رسیدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet