ایام محرم 1398
1390/04/05 16:50:55
سرویس سیاسی

طرح پارلمان رژیم صهیونیستی علیه اسیران فلسطینی

پارلمان رژیم صهیونیستی طرحی را در دستور کار خود دارد که هدف از آن تشدید محدودیت ها علیه اسرای فلسطینی دربند این رژیم است.
طرح پارلمان رژیم صهیونیستی علیه اسیران فلسطینی پارلمان رژیم صهیونیستی طرحی را در دستور کار خود دارد که هدف از آن تشدید محدودیت ها علیه اسرای فلسطینی دربند این رژیم است. https://cdn.icana.ir/d/019/572.jpg طرح,پارلمان,رژیم,صهیونیستی,علیه,اسیران,فلسطینی Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از خبرگزاری" معا " فلسطین، پارلمان رژیم صهیونیستی (کنیست) روز سه شنبه آینده طرحی را به رای می گذارد که اعمال محدودیت های بیشتر علیه اسرای فلسطینی را به دنبال دارد.
بر اساس این طرح، مسئولان زندان های رژیم صهیونیستی حق جلوگیری از ورود وکلای  اسیران فلسطینی را دارند. اگر وکیلی متهم به تبادل اطلاعات از سوی مقامات فلسطینی با اسیری شود به مدت یک سال از ورود به زندان محروم می شود.
بر اساس این طرح همچنین فاصله زمانی ملاقات با اسیران، افزایش می یابد و مدیر زندان این حق را خواهد داشت که مانع ورود وکلا تا چهار الی 14 روز شود.
ستاد حمایت از اسیران فلسطینی این طرح را نقض حقوق اسیران، تلاش برای جلوگیری از ارتباط اسرا با دنیای خارج و اجرای اقدامات قانونی برای آزادی آنان دانست.
ستاد اسرای فلسطینی اعلام کرد که قصد دارد شکایتی علیه این طرح به دادگاه عالی رژیم صهیونیستی ارسال کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet