حلول ماه ربیع الاول
1390/04/05 16:56:20
سرویس کمیسیون ها
طاهرپور خبر داد:

تصویب طرح ایجاد فضای مساعد کسب و کار تا 2 هفته دیگر

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام این که کار بررسی ۲۵ درصد از مفاد طرح ایجاد فضای مساعد کسب و کار در کمیسیون به پایان رسیده است، از تصویب این طرح تا دو هفته آینده خبر داد.
تصویب طرح ایجاد فضای مساعد کسب و کار تا 2 هفته دیگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام این که کار بررسی 25 درصد از مفاد طرح ایجاد فضای مساعد کسب و کار در کمیسیون به پایان رسیده است، از تصویب این طرح تا دو هفته آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/970.jpg تصویب,طرح,ایجاد,فضای,مساعد,کسب,و,کار,تا,2,هفته,دیگر Icana

"شهریار طاهرپور" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) افزود: بررسی طرح ایجاد فضای مساعد کسب و کار در کشور با بررسی 6 ماده اول این طرح در کمیسیون صنایع و معادن آغاز شد.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: موضوع بررسی‌ها عموما حول تعریف نهادهای مورد نیاز برای اجرایی شدن این طرح است.

وی ادامه داد: این طرح شامل 24 ماده است که با بررسی 6 ماده از این تعداد و تصویب آنها، با احتساب تعطیلی مجلس، تا دو هفته دیگر بررسی آن در کمیسیون صنایع به پایان می‌رسد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: با تدوین نهایی و اجرایی شدن طرح ایجاد فضای مساعد کسب و کار در کشور، سال جهاد اقتصادی رونق و شکوه بیشتری بیابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet