حلول ماه ربیع الاول
1390/04/05 17:01:29
سرویس کمیسیون ها
پاپری مقدم خبر داد؛

تصویب 9 ماده از طرح نحوه فعالیت احزاب در جلسه امروز کمیسیون شوراها

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از تصویب ۹ ماده از فصل اول طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.
تصویب 9 ماده از طرح نحوه فعالیت احزاب در جلسه امروز کمیسیون شوراها عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از تصویب 9 ماده از فصل اول طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/971.jpg تصویب,9,ماده,از,طرح,نحوه,فعالیت,احزاب,در,جلسه,امروز,کمیسیون,شوراها Icana

"ایوب پاپری مقدم" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در تشریح جزئیات جلسه امروز – 5 تیر – کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: 9 ماده از فصل اول طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی که به تعاریف مختلف از حزب، هیئت موسس، شورای مرکزی، جبهه، دبیرخانه و ... مربوط می شد پس از بحث و بررسی به تصویب اعضای کمیسیون رسید و بررسی بقیه مواد به جلسه آینده موکول شد.

نماینده دشتستان ارائه اخبار از سوی اعضای کمیسیون شوراها درباره دستگیری های اخیر مربوط به جریان انحرافی را از دیگر دستور کارهای امروز این کمیسیون اعلام  کرد.

پاپری مقدم گفت: در جلسه امروز همچنین بررسی واقعه بوشهر و شهادت یکی از مرزبانان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه همچنین اعضای کمیسیون شوراها در اعتراض به حضور نیافتن مرزبانی و استانداری بوشهر با وجود دعوت صورت گرفته از سوی کمیسیون نامه‌ای را خطاب به وزارت کشور نوشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet